Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől lehet bajom? Hogy...

Ettől lehet bajom? Hogy ennyit ettem? 16/L

Figyelt kérdés

regglire 1 alma, 2 szelet pászka

tízóraira 1 alma, 1 körte

ebédre egy adag aranygaluska vaniliahabbal

uzsira egy alma

vacsira egy sajtos szendvics (de elég nagy, kb. mintha 1,5 zsemle lenne akkora volt)

és este meg egy csomag kakaós jóreggelt keksz.

NAGYON SOK, TUDOM. DE LEHET HOGY ENNYIT MÁR NEM IS TUDOK MEGEMÉSZENI???:S


2010. márc. 15. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugye ezt a kérdést csak viccnek szántad?
2010. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

*megemészteni, bocsi.

am NEM, nem viccnek szántam, nagyon félek hogy mi lesz, hogy hányni fogok vagy 1 napig szenvedni vagy nemtom, ennyi kaja után:S :S légyszi valaki aki ért hozzá válaszoljon!:(

2010. márc. 15. 22:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod.
2010. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha ennyit ennék akkor én már rég éhen haltam volna... Ez az egész csak a reggeli adagomnak felel meg o.o
2010. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De komolyan, szerintem a kérdés inkább az, h nem vagy éhes?!

Én ennyi kajával éhen halnék!!Ez nem hogy sok, hanem kevesebb a normálisnál, sztem menj és egyél valamit ! ;)

2010. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ha túl sokat ennél, akkor azt jelezné szervezeted.Ahhoz, h annyit egyél, h rosszul legyél, vagy hányjál, ahhoz már erőszakkal kellene magadba tömnöd a kaját, és ennél jóval többet. :)
2010. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha lenne választójogod, te a Bokrosra szavaznál, nem?

Mindig érdekelt, hogy kik azok, akik önként választják az éhhalált :)

2010. márc. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 maundrel ***** válasza:
ne aggódj, az adag amit ettél inkább kevés mint sok, szóval emiatt nem kell aggódnod, viszont amiatt igen, hogy a vacsorád szendvics + kakaós keksz. nincs vele gond (nagyon)de ezt inkább reggelire kellett volna. és valószínűleg azért alakult ez most így nálad mert koplalsz. mert hát ne haragudj de 1 alma + 2 pászka reggelire?? ez koplalás, ekkor kellene a legtöbb szénhidrátot enned, és vacsorára minimálisat.
2010. márc. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem a mennyiséggel van baj, hanem a minőséggel. Nem ettél értékes szénhidrátot (teljes kiörl. kenyér reggelire), helyette megetted a cukros szart ebédre és vacsorára a - gondolom - fehér kenyeret. A jó reggelt keksz - a reklám ellenére - nagyon egészségtelen, tele van cukorral, és annyi kalória van benne, mintha megettél volna egy zsemlét. És egész nap egy darab zöldséget nem ettél, pedig naponta 3-szor kellene.

Hosszú távon akkor sem ajánlott ezeket enni, ha nem akarsz fogyni.

2010. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és azt kihagytam, hogy fehérjét sem ettél.
2010. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!