Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » EZT NÉZZÉTEK MEG! Mi a vélemén...

EZT NÉZZÉTEK MEG! Mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés

Most találtam az oldalt és kamunak vélem.... lehet h valami internetes rablás de lehet hogy nem.kérlek vizsgáljátok meg picit és szeretnék vmi meggyőzőt halani erröl.kiprobáljam???


[link]


2010. márc. 17. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
nem nagyon értek hozzá, de sztem van benne egy kis optikai tuning!:) A bal oldali képen teljesen szemből, fehér testtel van fényképezve, a jobb oldalin meg kissé oldalt, lebarnulva és ahogy nézem ott meg is vannak feszítve az izmai. Csodák nincsenek sajnos.
2010. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól megnézed a bal oldali képet, láthatod, hogy már ki vannak dolgozva az izmai. Látható a hasizma, a mellizma, a vállizma, és a bicepsze is ugyanakkora.

Hogy mi történt 4 hét alatt?

Az ami a sportolók versenyei előtt. A verseny előtt hónapokig gyúrnak, edzenek keményen, aztán a minimálisra csökkentik a zsírbevitelt, és szó szerint koplalnak. Csak fehérjét esznek maximum, azért, hogy a versenyre szószerint ráaszódjon a bőrük az izmukra. Ettől látszik olyan nagyon szép formásnak a testük.

De ez nem tartható állapot, ők is szenvednek ezekben az időkben.

2010. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hehe.

Megpróbáltam kommentet küldeni, mivel mind dicséri és mind ugyanolyan stílusú... mondom ez tuti kamu.

Megadtam egy kamu nevet egy kamu e-mail címmel... és bírtam, hogy szerintem ez az egész kamu az összes kommenttel együtt.

Kiírta egy kis ablakban, hogy a kommentet rögzítették és tartalmilag ellenőrzik!!!! :DD Na igen... így könnyű, ha csak a jó véleményeket jelenítik meg. :D

2010. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem olvastam végig a cikket, de az előtte-utána képen nem véletlenül nincs rajta a srác feje:)

Az álla, ádámcsutkája, és a könyök vénáinak lefutása sem ugyanaz!

A szép, látványos, és tartós eredménykért sajnos meg kell dolgozni keményen. Szóval szerintem ne próbáldd ki, mert csalódni fogsz.

2010. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Photoshop?
2010. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kamu, kamu, kamu....mindegyik kép külföldi oldalakról van leszedve...lehet látni! A másik az, h nem találtam róla semmit, szóval ha én nem találok semmit egy termékről a neten, az vagy nincs, vagy kamm....szerintem le van védve és a jogokra hivatkozva törlik az összes oldalt mi leírná h mi is az...kivéve persze az ien oldalakat, amiben nincs szerk...
2010. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A két ember nem is ugyanaz!!!


Nézzétek meg az állukat!!


A Kékpólós fotón levö srác meg akik félmeztelenek, nem ugyanazok az emberek.


Mellesleg az MLM már nem tud teret nyitni, most jön ez..


2 évvel ezlött már láttam hasonló oldalakat a neten angolul..

2010. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!