Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 177 cm és 50 kg kevés?

177 cm és 50 kg kevés?

Figyelt kérdés

régen szándékosan elég keveset ettem, mostanában kb. annyit mint mások, aminek következtében felszedtem magamra pár kg-t... és bár tudom, hogy ez még mindig inkább soványnak számít, mégis elég vastagnak érzem magam, főleg a combjaimat. és ha eszem egy kis plusz kaját, ami az adott pillanatban épp jólesik, utána mindig félek, hogy el fogok hízni. nem annyira, hogy megint elkezdjek emiatt diétázni, de ha nem kéne szenvednem érte, szívesen lefogynék. de azért ez a mostani már nem annyira alacsony súly, ugye?

19 L


2010. márc. 17. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:

A legtöbben azt fogják mondani, hogy elég kevés. Az az igazság, hogy tényleg kevés, de szerintem azért nem vészes. Vagy talán csak az beszél belőlem, mert én is majdnem ilyen vékony vagyok, de nem érzem, hogy problémáim származnának belőle. De fogyni ebből semmiképp nem kell, szerintem hízni sem, legfeljebb pár kilót.


21/F

2010. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit kevés, pár kilót akár hízhatnál is. És nyugodtan edd meg azt, amit megkívánsz, ha mást nem akkor tornázol, bicajozol vagy futsz egy kicsit, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalásod utána. A mozgás sosem árthat. Persze így látatlanban nehéz megmondani, az a lényeg, h jól érezd magad a bőrödben.
2010. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szép modell alkat
2010. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kevés
2010. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 178 cm vagyok,és amikor egy betegség miatt lefogytam 68 kilóra már rosszul érezem magam a bőrömben. Szerettem azt a 72 kilómat.

Szerintem rettentően kevés.Azt hiszem nálad inkább lelkiekben van valami.Miért félsz ennyire betegesen az elhízástól?(Nem kell megválaszolni,csak gondolkodj el rajta.)

2010. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

itt egy kalkulátor linkje ami megmutatja hogy ideális e a súlyod

[link]


beírtam az adataidat és a testtömeg indexed 15,96 lett ami alacsonynak számít 18 a normális.

2010. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A BMI-kalkulátor szerint alacsony a súlyod.

24/L

2010. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

na megjöttek az irigykedő ducijucik.

a bmi megbízhatatlan, mivel az a lényeg hogy mennyi a testzsírod, nem mindegy hogy plusz 20 kg izom vagy 20 kg zsír van rajta

2010. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti voltam. Persze, lehet valakinek alacsony a BMI-eredménye, miközben nem látszik alultápláltnak, egyszerűen alkatilag ilyen. Én 175 cm/61 kg vagyok, sportos, de voltam már 90 kg és 50 kg is. Most megtaláltam az arany középutat.

24/L

2010. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kevés. 50 kg-val a 158 cm-s barátnőmnek van bomba alakja! Hízzál!
2010. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!