Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni hasról?

Hogy tudnék fogyni hasról?

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg a hasamon és el akarom tüntetni. Tudnátok adni tanácsokat mit egyek/ne egyek,milyen gyakorlatokat csináljak? 14/f

2015. okt. 31. 10:19
 1/5 anonim válasza:
18%
Nézz utána Google-n. 14 évesen ennyit csak tudsz tenni hogy utánanézel. Valószínűleg ha telített zsírsavas, cukros, szénhidráttal teli sz@rokat eszel, az nem jó, csak el tudod dönteni egyedül is, hogy mit kell tenned ahhoz hogy lefogyj. Valami minimális energiát azért be kellene fektetni. Majd az edzést is másnak kell csinálnia helyetted, nem?
2015. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké értem :D Csak az egyik oldalon azt írják hogy ezt csináld a másikon meg hogy az semmire nem jó.Meg van amelyiken az írja hogy ha ezt eszed gyorsabban fogysz a másikon meg hogy azt ne egyed.
2015. okt. 31. 14:25
 3/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen problémám, csak fiatalabb vagyok :-D Kaptam a szüleimtől fitlabdát, azon szoktam ülni, tornázni, és kb. 1 hét alatt kisebb lett a hasam, és igaz, nem sokkal, de elégedett vagyok vele! :-) Vagy csinálj (én szoktam minden nap), 30 db 45fokos felüléseket, de valamivel old meg, hogy a lábad ne mozogjon. Az evés pedig..én azt szoktam, hogy ha éhes leszek, iszok VIZET, aztán ha elmúlt, akkor később, mikor ideje van, étkezek. Azt,hogy mit, és mennyit, neked kell egyensúlyban tartani. Remélem segítettem!
2015. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És legyél elégedett magaddal, ha apróbbakat fogysz, díjazd! De ez nem azt jelenti, hogy ne azt edd, amit szeretsz, néha ilyen jutalom belefér ;-)
2015. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. nov. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!