Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 héten mennyit szoktatok...

1 héten mennyit szoktatok fogyni? Van, hogy semmit? És a köv. Héten "bepótoljátok" vagy nem? Havonta mennyi megy le?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A fogyókúra első hetében több, ott a vízleadás miatt többet, 3-4 kg, utána heti 0,5-1,5 kg, ritkábban 2. Olyan nem volt, hogy még fél kg se menjen le. Havonta 7-10 kg ideális, de láttam már 15-öt is. A 2-3. hónaptól szerintem a heti 1 kg is haladásnak mondható.
2010. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Havonta 7-10 kiló?? :o Én 3 hónap alatt adtam le 10et! :( Hogy csinálod?
2010. márc. 18. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mennyi a súlyfelesleg.

Egy nagyon túlsúlyos ember sokat fog fogyni a diétája első heteiben, míg lehet, hogy egy olyan ember akinek csak 4-5 kilót kéne fogyni pár hétig el sem indul a fogyása.

Egyénfüggő.

2010. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én 178 cm magas vagyok és 97 kg voltam. Úgy -25 kg jó lenne, ha leesne, január elején kezdtem. Most vagyok 90 kg, és mostmár alig megy, de mostmár nem is annyira figyelek rá, tehát nem mondható erőteljes fogyókúrának. Amit írtam, az korábbi tendencia volt. Nagyon meg kellett válogatni az ételeket, számoltam, hogy miből mennyit eszek, a napi 1200-1500 kcal-t nem haladtam meg és naponta 2 órát bicikliztem. Akkor 17 kg ment le 3 hónap alatt :)

(29F)

2010. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!