Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 honap alatt 15 kg-t fogytam....

8 honap alatt 15 kg-t fogytam. Mit gondoltok, ez nem tul sok? Tortenet lent.

Figyelt kérdés

Aprilis elejen kezdtem el ugyelni az etekezesemre, azota joval kevesebbet eszem es a minosegre is odafigyelek.

Sokat dolgozom is, ami kozepes intenzitasu fizikai munka es van, hogy annyi a dolgom, hogy konkretan elfelejtek enni egy nap.

A maganeletem is eleg stresszes volt az elmult honapokban.

A lenyeg, hogy a minap voltam orvosnal egy apro dolog miatt es megkerdezte, hogy volt-e jelentos es hirtelen fogyasom? Azt mondtam nem, de kicsit megijesztett es elgondolkoztam, hogy vajon nincs-e valami bajom? 8 honap alatt realis es egeszseges ez a merteku fogyas?


2015. nov. 3. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Ha egyenletes akkor igen még kevés is 32 hét van 8 honapba az heti 0.5 kg kb ennek a 2x lehet fogyni egészségesen
2015. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 4 hónap alatt fogytam 12 kilót, így a 8 hónapot keveslem ha csak 15 kilót fogytam volna..
2015. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!