Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gyümölcsna...

Mi a véleményetek a gyümölcsnapról?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy holnap tartanék egy gyüminapot, ami leginkább almából állna. Legalábbis a reggelim és a vacsorám. Ebédre cseresznyét és meggyet gondoltam, ezt még a nyáron fagyasztottuk le, elég édes fajta amitől tartok is egy picit, hogy szabad-e ilyet ennem? Szombaton pedig zöldség napra gondoltam. Idáig 6 kilót sikerült leadnom (jelenleg 61kg és 164cm vagyok), a célom az 55kg. Szerintetek jó ötlet vagy inkább maradjak az eddig bevált módszereknél?

18 éves vagyok, ha jelentene valamit.


2010. márc. 18. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlő a 0-val.
2010. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod és jólesik tarthatsz gyümölcsnapot, vagy víznapot (mondjuk az elég durva) vagy zöldségnapot. De csak kb. 1 héten egyszer tedd. Mert így is diétára fogtad a szervezetedet, s nem jó, ha két nap egymás után csak egyféle tápanyagot fogyasztasz. Főleg, ha sportolsz is. Szerintem a gyümölcsnapon bármi ehető, talán a banán nem, vagy csak délig.


Sok sikert!

2010. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy halottam, hogy a gyümölcsnapot 1 hónapban 1x lehet alkalmazni.
2010. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, egyetlen napról lenne szó! Max. akkor az azutáni zöldségnapot kihagynám. Szóval olyan 2 hetente szeretnék gyümölcsnapot tartani. Sportolok minden nap, szóval valóban nem sanyargatni akarom magam, csak úgy gondoltam kell egy ilyen nap is.
2010. márc. 18. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges. Csak gyenge leszel, és nem viszel be elég tápanyagot. Gyakorlatilag 0, mint ahogy már írták.


kezdet voltam.

2010. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem dietetikus is ajánlotta a gyümölcs napot, de csak okosan, havonta egyszer.

Az alma jó, egészséges és finom, de vigyázz vele, mert ha hajlamos vagy gyomorsav túltengésre, akkor az alma odavág.

Esetleg vegyél egy csomag korpoVIT (diétás termék, cukorbetegek is fogyaszthatják) kekszet és reggelire egyél meg az alma előtt 2-3 darabot, ugyanezt ismételd meg minden alma fogyasztása előtt.

A többi gyümi oké, akár édes akár nem, ha diétázol a szőlővel és a banánnal érdemes vigyázni mert magas a szénhidrát tartalmuk.

Viszont döntsd el, hogy havonta egyszer gyümi nap, vagy zöldség nap, kettőt egyszerre ne, mert kiéhezteted a szervezeted.

Jah, és sok sok folyadék az ilyen napokon, min. 3-4 liter természetes víz!!!

2010. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lassan túlvagyok a gyümi napomon. :) Az az érdekes, hogy nem ettem sokat, mégsem vagyok éhes egyáltalán. Úgy fél kiló cseresznyét ettem és 3db almát, de ezt már erőltetnem kellett annyira nem kívántam semmit. Persze nem tartok több ilyen napot, holnap ismét a diétás ételeimet fogom enni.

Köszönöm! :)

2010. márc. 19. 19:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!