Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő júniusig mennyit fogyhatok?

Jövő júniusig mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron lesz az egyik barátnőm diplomaosztója addig szeretnék vékonyabb lenni.

Kb mennyit tudok leadni? Most 160 cm és 82 kg vagyok.

Holnaptól kezdeném el, kevesebbet ennék és heti 4x tornáznék itthon aztán ha jobban bírnám futnék, bicikliznék.


24/L


2015. nov. 22. 16:51
 1/4 Brock válasza:

Heti fél kilót mondanék így látatlanban.

Ne csak kevesebbet egyél, hanem mást is, mint eddig.

Alapvetően kerüld a magas szénhidrát tartalmú kajákat. Tésztákat, krumplit, kenyeret, pék árú-kat csökkentsd amennyire lehet.

Fehérjéből próbálj meg minél többet bevinni. Megtalálod húsban, tojásban, tejtermékekben.

Gyümölcs, zöldség meg ugye alap dolog.

Otthoni tornával az a baj, hogy kezdőknék garantálja a szabálytalan gyakorlatokat, és nem is hajtod meg annyira amennyire lehet. Én a helyedben egyből futással kezdeném.

2015. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az egészséged érdekében le kell adnod minimum 10 kilót.

Amint az a kérdésedből kiderül ezt te fel is ismerted, ami a jó fogyókúra alapköve!


Kérdésedre a válasz: Nem egyértelműen meghatározható a leadható kilók száma.

Ennek oka nem más, mint: Attól függ milyen fogyót csinálsz.


Jómagam annó a koplalást választottam. Szidják nagyon, alapja is van, mert megviseli a szervezetet, de a leghatásosabb módszer. Koplalással 3 hónap alatt simán lemegy a 10-15 kiló. Megvisel, könnyebben betegedsz meg, de utánna jóesetben összeszűkül a gyomrod, s kevesebbet fogsz már utánna enni. A leadott kilókat nagyon gyorsan visszalehet utánna szedni, mivel gyorsan is tudod leadni őket.

A gyors eredmény érdekében ez a hatásos.


Neked a célod Június! Koplalással lehetsz 60 kiló is addig!


Abban az esetben, ha az egészséges, lassú fogyást választod, jól megválogatod mit eszel, csak minőségit és egészségeset, ami mellesleg egy vagyonba kerül, akkor lassan fogysz, de egészséges maradsz. Júniusig olyan 10 kiló lemehet. Ezt azzal tudod gyorsítani, ha ahogy írtad tornáznál. Ha bírod a tempót, akkor emelheted a 10 leadott kilót 15-re is.


Koplalással a torna sem szükséges!


A helyedben az egészséges étrendet és a sportot választanám, hiszen a te esetedben nem szorít az idő!

2015. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Brock válasza:
Koplalás nettó hülyeség ;)
2015. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2

Ne beszélj már hülyeségeket. Koplalás nélkül is le lehet fogyni 3 hónap alatt 10-15 kg-t.

Kérdező te pedig ne hogy koplalni kezdj. Anélkül is le tudsz fogyni. Ha kiiktatod azokat a dolgokat ami miatt elhíztál akkor alapból fogyni fogsz. Én pl akkor voltam annyi kiló mint te, mikor minden este zabáltam. Csoki, chips, süti. Amikor ezt abba hagytam ugráltak le rólam a kilók. Csak normálisan ettem és befejeztem a túl kapásokat.

2015. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!