Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi kaja kevés vagy elegendő...

Ennyi kaja kevés vagy elegendő egy napra?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúrázok, csak kíváncsiságképp kérdezem. Általában három szendvicset szoktam enni a munkahelyen,plusz vacsorát. Ma pl ettem három májkrémes zsemlét, vacsorára pedig borsófőzeléket két virslivel. Ja, és egy banánt.
2015. nov. 30. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég igen, ha nem sportolsz semmit.
2015. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, ez mennyi (mekkora zsemle, milyen vastagon kenve, mennyi főzelék mennyi zsírral készítve, érted, sok az ismeretlen tényező), de mindenképpen emberfüggő. Mekkora az ember, ebből mennyi az izom, anyagcsere sebessége, aktivitás...

Semmit nem tudunk rólad.

Van, aki elvan 1200 kcal mellett (gondolom, lelassult anyagcserével, hacsak nem nagyon apró), van, akinek 5000 kcal kell.

2015. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A zsemle szerintem nem nagy, tudjátok az a 15 ft-os tescos zsemle. Egyébként 166 cm vagyok, és 50 kg. Az anyagcserém pedig sokszor már zavaróan gyors.
2015. nov. 30. 20:36
 4/13 anonim ***** válasza:

Mennyiségre elég, tápanyagra nem.


Ezek mind olyan élelmiszerek amik kitöltenek belül, de nem táplálnak.


Én ennék a helyedben baconos rántottát is, vagy tejterméket, főleg túrót, esetleg sajtokat, főtt húst, és mirelit zöldséget nyersen.


Szóval többfélét, mégha kevesebbet is.


Pl a virslit nyugodtan lecserélheted tojásra, olcsóbb is, táplálóbb is.


A májkrémet is, hiszen az is készítmény, tehát butított élelmiszer.

2015. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hmm, írod is hogy zavaróan gyors az anyagcseréd, hát pont emiatt, mert nincs tápértéke a kajáknak amiket eszel.

Nincs mit emészteni bennük, akkor meg minek tartogassa a szervezeted.. Löki kifele..

2015. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A túrót egyem magában? Vagy hogy szoktátok elkészíteni, hogy finom legyen? Ilyeneket nyugodtan írhattok még, én nem tudom mi a laktató. Köszi amúgy a válaszokat! :)
2015. nov. 30. 20:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Tényleg emiatt?? Akkor miből álljon egy napi kajám?
2015. nov. 30. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a túrót nem szeretem, de néha magamba tuszkolom :) Túró, egy kicsi natúr joghurt, édesítőszer és ezt összeturmixolod. Lehet turbózni kakaóporral vagy gyümölccsel, fahéjjal, mazsolával... Egész ehető :) Én így csinálok belőle túrókrémet, van amikor fehérjeport is rakok bele :)
2015. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Túrót kanállal nyomkodva jó krémesre keverem. Lehet rá tenni kakaót, lekvárt, mézet, gyümölcsöt. Nagyo finom.
2015. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, holnap kipróbálom. :)
2015. nov. 30. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!