Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ennyit ettem. Ez sok,...

Ma ennyit ettem. Ez sok, kevés vagy pont jó?

Figyelt kérdés
Ma ettem 3 virslit, 5 miniparadicsomot, 6 kanál tésztasalátát(trottole, tejföl, kis majonéz, paradicsom, hagyma, párizsi), és 7 db fornettit.
2010. márc. 21. 19:26
 1/7 anonim válasza:
56%
Szerintem ez pont jó.
2010. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ez nem biztos, hogy jó!

Ez füg attol is, hogy hány éves vagy vagy mennyit sportolsz. Sőt nemtől is. Ha 14 év alatt mégakkor kevés! Kivétel ha egész nap nem csinálsz semmit de tényleg semmit, akkor elég!

2010. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz csak fornetit ne vacsira ed, oszd el napközben és vacsira egyél salit.
2010. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok csak kevés benne a vitamin. Napjában 5-ször kell külömböző gyümit, zöldséget enni. Tök jó hogy eszel salikat csak próbáld több anyaggal turbozni.
2010. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem kevés, 6 kanál tésztasaláta? még a kutyám is többet eszik, pedig yorki :D bár nem derül ki, hogy melyik napszakban etted, de ha reggelire 3 virsli az ok, ebédnek saláta meg paradicsom, szinte semmi, vacsira fornetti, nem túl egészséges, de néha megengedheti magának az ember. Ebédre szerintem egyél sokkal többet! Ha lisztes dolgot nem eszel, akkor egész gyümölcsöket. Meg persze ehhez az adaghoz tartsd be a napi 2 liter folyadékot.
2010. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fornettit nem vacsira ettem(bár lehet h annak minősül) mert 3 után már nem eszem, csak vizet iszom.
2010. márc. 21. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de elég egészségtelen...


virsli - lisztes-szójás húspép ízfokozókkal

miniparadicsom - ez jó, de ha ennyi a napi nyers zöldség-gyümölcs bevitel, az nem valami sok

tésztasaláta - ebből elég keveset ettél. tészta, majonéz nem épp diétás ételek. azért mert valami saláta, még nem biztos, hogy diétás.

fornetti - elég sok, ahhoz képest, hogy a napi kajamennyiség nagy részét ez teszi ki: liszt cukor és zsír.


Nem írtad, hogy fogyni akarsz-e, vagy nem. A fornettik miatt szerintem megvan az a kalóriamennyiség ami súlytartáshoz elég, de ez baromi egészségtelen.

2010. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!