Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek,...

Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy eltűnjön a zsír a hasamról? 14/L

Figyelt kérdés

160 cm, 50-53 kg vagyok.

Mások szerint nem látszom 50-nek sem.De a hasam kicsit hájas.8 évig táncoltam,de abbahagytam.Focizni is szoktam,de csak hobbiból.Naponta csinálok 50 felülést.És elég sokat De nem szeretném éheztetni magam.Tudnátok olyan gyakorlatokat,amitöl 20-30 nap alatt szebb hasam lesz?Köszi elöre is:)



2015. dec. 2. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nem létezik, ha fogysz az egész testedről csökken a zsír nem csak a hasadról. Ha fogyni akarsz akkor diéta és/vagy kardióedzés (mivel kövér nem vagy inkább csak eddz ne diétázz), a felüléseket folytasd mert szebb hasad lesz ha van rajta egy kis izom :) Az hogy 30-20 nap alatt eléred-e az az az edzésed minőségétől és a genetikádtól függ.

17f

2015. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a felülésnél jobb a hasprés, de egyik sem fogyaszt, főleg, hogy helyi fogyás nincs is. Ami neked kellene, azt úgy hívják, hogy futás.
2015. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezt az oldalt nézegesd a hasgyakorlatok témájában [link]
2015. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%

soha nem fog lemenni a hasadrol a zsir, lanykent ez teljesen irrealis elvaras. Ha nem olyan az adottsagod (es nem olyan) akkor csontsovanyra kene magad dietaztatnod, hogy a hasadrol lemenjen, de akkor eltunne a melled is.


Tuzz magad ele realis celokat.

2015. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
4-es te hülye vagy. Én lány vagyok, lapos a hasam, és nem vagyok csontsovány. Pár éve nekem is volt egy kis hasam, de életmódváltás és a sport segített.
2015. dec. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
a hasad akkor lapos ha behuzod. Haj pedig van rajta mert nyilvan nem full kockas, az 10% testzsir alatt van, olyat nokent meg termeszetes uton nem fogsz elerni. Maradj szerintem foldon te is.
2015. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Még mindig hülye vagy.
2015. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
A legnagyobb hülyeséget meg azzal mondtad, hogy nőként nem lehet kockás hasam természetes úton. Főleg, hogy minden tavaszra kockás a hasam. Januárig tömegelek, januártól szálkásítok. Semmi természetellenes dolgot nem használok. De nyilván te jobban tudod mit szedek és mit nem.
2015. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

melled gondolom akkor nincs.


Nagyon rikta az olyan no akinek ez megy, es ferfibol sincs sok.

2015. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Minden nap lefekvés elott egyél csokit!
2015. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!