Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akar (majdnem) minden...

Miért akar (majdnem) minden lány fogyni?

Figyelt kérdés

Én 165cm és 45kg vagyok. Szeretnék hízni (iagz, inkább izmot szednék fel, mint zsírt) , de senki sem érti miért. A nálam csak 4-5 kg-mal nehezebb barátnőim irigyelnek, a vékonyabbak meg még soványabbak szeretnének lenni. De egyre megy, melyik kategória, mert mindegyik salátán él, vagy csak ezt tervezi.

Mi ennek az oka?



2015. dec. 25. 00:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
mert a vekony, sportos a csinos.
2015. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy normális ember megérti, hogy nem jó neked így... 163 centi vagyok, fogyni akarok, de közel sem addig, mint amennyi te vagy, utána pedig mindenképpen tömegelek.

A mai ifjak kissé elborultak e téren, ami elég szomorú. Én az egészséges és kissé izmos testet tartom szépnek és jónak s szerintem ebben igazam is van, még ha az egyéni ízlés miatt van is némi mozgástér.


Salátán élni elég balgaság. Nem is lehet azon élni (nyilván nem veszem szó szerint). Emlősök vagyunk, elég sok kalóriát kell ennünk mindennap, még akkor is, ha nem vagyunk nagyon aktívak, fehérjét és zsírt mindenképp, persze azért szénhidrátot sem árt, kihagyni úgysem lehet, de az nem esszenciális makrotápanyag, míg a másik kettő igen.

2015. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Én 165cm és 53-54kg vagyok. Én szeretnék kicsit fogyni, de csak combról és vádliból.

Az egyik barátnőm többet eszik nálam és nem fogy egy kilót sem, ezért irigylem, de az alakját nem nagyon. Amennyire én le akarok fogyni, ő annál kicsit vékonyabb..szóval jah.:D

2015. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
63%
#1. De nem mindenkinek az jon be, ugye tudod?:)
2015. dec. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

"De nem mindenkinek az jon be, ugye tudod?:)"


Nem mindenkinek, de a tobbsegnek igen. Manapsag a koverseg egyet jelent az igenytelenseggel.

2015. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Azért akarnak ennyire fogyni mert mindenhol azt mutatják(hazudják) nekik h az a jó, az a normál.

Am szerintem te egy picit soványka vagy.

2015. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
65%
Es a par kilo felesleg is igenytelenseg?????:):):)):)):)):)):):):)
2015. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért a többségnek nem a csontos jön be. Az izmos sem, alig látni izmos lányokat.

Az igénytelenség valami más, nem a plusz kilók, bár egy szinten túl már bele lehet kötni jogosan.

2015. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
pl.a contsovany csajok szerintem nem szépek,viszont olyan akin van némi izom ,sportol az nagyon bejon.Amugy egy jo tanács ha szeretnél magadon változtatni ,izmosodni vagy akarmi mást ,ne hagyd magad befolyasolni a kornyezeteddel.
2015. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön az izmosság, de tényleg azt tapasztalom, hogy a többség szerint egy nő legyen többé-kevésbé karcsú és kész, karizom minek, úgyhogy aki vigyáz az alakjára, annak tipikusan pálcika karja van forma nélkül. 165 centihez mondjuk 60 kg az remek lehet, bár ahhoz már sokat kell tenni :D Alatta is megteszi, de 165/45 az tuti túl izomtalan az én ízlésem szerint (azt hozzáteszem, hogy attól még nézhet ki jól egy vékony, nem izmos lány is, csak nem azt tartom ideálisnak esztétikai és egészség szempontjából).
2015. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!