Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet akkor fogyókúrázósok...

Mit lehet akkor fogyókúrázósoknak enni? (lent)

Figyelt kérdés
Most így végignézegettem egy pár kérdést, és olvasom: zsömle=kalória. Kifli=kalória. Vaj=kalória. Akkor mégis mit lehet enni? Egész nap nem lehet salátán meglenni. Mindenki mást ír. Egyszerre nem lehet többet betartani, de nemtudni hogy melyik használ is. Ne edzz túl sokat mert leterheli szervezeted. Másik azt mondja: Edzz is a fogyókúra mellett. Mondták már azt is hogy a főtt ennivaló a legegészségesebb. De abba van sok kalória. Mi az igaz? Nemtudni. Olvastam még valahol, hogy 12 után már nem lehet gyümölcsöt enni... :O De! Vacsorára csak valami könnyűt, esetleg gyümölcsöt. Mi az igaz? Eztse tudni. Az ember ilyenek között össze van zavarodva. Aztán még ez a péksüteményes meg lekvároskiflis téma. Tele van liszttel, bele raknak minen cukrot, sok benne a kalória. Meg ilyet sem hallottam még hogy a kiflit kerüljük. Azért szerintem valami ilyesmit kell enni. (nem vagyok ennek szakértője, de szerintem ez nem így van) Aztán van ez az Edzésmester. Én végigolvastam mindegyiket. Van ami néhány fogyókúrával egyezik, de van olyan is amiről még sehol sem hallottam. Kinek higgyek? Nemtudni. Ha esetleg valaki tud valami hatásosat, amit ő maga is kipróbált, és eredménye is lett, az kérem írjon rám, és mondja el hogy mit csinált. Ja és: F/13 167cm 69kg.
2010. márc. 24. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Én nem eszek szénhidrátot,csak húst,tojást,zöldségeket,és sok vizet iszok.

Garantált a heti 1kg mínusz!

2010. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom. Én csak pár dolgot tartottam be, így fogytam 10 kilót. Napi 1200 kalória, javarészt gyümölcs, zöldség, fehérje, napi 30 perc könnyű kis torna, este meg 7 körül ettem utoljára. Nekem ennyi volt a nagy titok...:D
2010. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még aranygaluskát,meg tiramisut is ettem a fogyókúra alatt néha,mégis fogytam 2 és fél hónap alatt 10kg-ot. Kicsi adagokat ettem és naponta 2-3 órát sétálok. Nekem ennyi elég a fogyáshoz
2010. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Én zsömlét eszek,kb 5dkg darabja,kettévágom,megkenem margarinnal,rakok rá sonkát,sajtot,füstölt kolbászt,aminek jól rásül a zsírja!+Pörköltet úgy eszek,hogy sok hús,1 kanál tészta(vagy semmi),2 kanál tejföl.Finom,laktat,nem hízlal.

Kipróbáltam már mindent,de csak az használt,amikor nem ettem szénhidrátot!!!!!!!!!

Igazuk van az elöttem szólóknak is!Mozgás mindegy hogy mi csak szórakoztasson,akkor észre se veszed hogy mozogsz,kevesebbet enni fehérjedúsan!Most látom,hogy fiatal vagy.Sportolni mindenképpen kellene.Én ilyen idősen kezdtem karatézni.

Sok sikert!

2010. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Olyan nincs, hogy egy élelmiszercsoportot (pl. szénhidrát) teljesen kiiktatsz, mert ezzel megásod a szervezeted sírját! Ne tedd, pláne a te korodban, még bőven fejlődésben vagy! Amúgy azért olvasol annyi ellentétes dolgot, mert minden ember mástól fogy és mástól hízik. Ami 100000000000000%-ig biztos, örök aranyszabály: ha csökkented a bevitt kalóriát, akkor a súlyod is csökkenni fog. Én is már számtalan olyan példát láttam amit itt az egyik válaszoló írt, hogy aranygaluskát is evett a kúra alatt és mégis fogyott. Naná, ha nem lépte túl a napi 1200 kalóriát (most csak hasraütésre írtam pont 1200-at, nem azt mondom, hogy 1200 kalóriás diétát tarts) még az aranygaluska ellenére sem, akkor igenis fogyni fog, pláne ha még mozog is mellette. A sport beindítja az anyagcserét, ezért jó elsősorban. Emellett azt mondják, hogy a sikeres diéta alapja, hogy nem vonhatod meg magadtól 1005-osan a kedvenceidet, néha lecsúszhat 1-2 tiltott kaja is a torkodon, csak aztán kompenzáld pl. több mozgással, vagy azzal, hogy másnap jóval kevesebbet eszel.
2010. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt előző!

Természetesen teljesen nem lehet kizárni a szénhidrátot,ha gyakorlatban gondolkodnál te is tudnád!Én a 15%nál kevesebb szénhidrátot tartalmazó ételre azt mondom hogy nincs benne!Pl.: a konyhakész pacalban nincs szénhidrát,de ha már elkészíted pörköltnek a hagymában is van 8,3%szénhidrát,így a kész ételben kb2% van.

Valamint a májunk képes zsírból,és fehérjéből naponta 200-500dkg szőlőcukrot előállítani!Így akár teljesen ki is zárhatnánk az életünkből,de mint írtam gyakorlatban ez szinte lehetetlen!

2010. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!