Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecettel lehet fogyni?

Almaecettel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
nemrég olvastam hogy ha 2 dl vizhez 1 ek almaecetet teszel és eszt minden evés elött fél órával megiszod 1-hét allat -2 kg lehet fogyni tölle,valaki próbálta e már?azt is hallotam már hogy nagyon sokat fog tölle az ember hányni ez igaz??
2016. jan. 12. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én próbáltam, nekem jó volt. Nem hánytam tőle sosem.
2016. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy a helyesírásodon sem fog javítani, és a gyomrodat is kikészíti.

Azért nehogy azt képzeld, hogy megiszol 2dl almaecetes vizet, közben megeszel 3000 kalóriát, otthon ülve gyakorizol, akkor te heti 2 kilót lefogysz.

Az almaecet nem jó fogyókúrára.Nem csak azért mert a rendszeres ivástól tönkremegy a gyomor..

2016. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Attól lehet, ha kevesebbet eszel.

2016. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-eshez: huzamosabb ideig inni veszélyes, kálcium-károsító, hatására kivonódik a csontokból.
2016. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, Az almaecet és méz. Érdemes elolvasni.


Nekem pl. gyomorpanaszokra is bevált, anyukám ízületi gondokra itta, és arra is jó, mondjuk jelentős fogyást nem tapasztaltunk. De ha valaki diétázik, tornázik, és iszik almaecetet is, ártani biztosan nem fog.

Lehet, hogy gyorsítja a fogyást, elvégre javítja az emésztést, és az anyagcserét is ezúton, de önmagában ettől senki nem fog 10-20 kilót leadni.

2016. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az almaecet egészséges és jót tesz az emésztésnek, van aki sajnos már ettől fogy egy picit, mivel botrányos állapotban vannak a belei... Fogyni attól lehet, ha megfelelő étrended van és kevesebb a bevitt kalória, mint amit a szervezeted elhasznál...
2016. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze! Ha fogod a kezedben az üveget futás közben...
2016. jan. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!