Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tölthetem le Anita...

Honnan tölthetem le Anita Bean Modern sporttáplálkozás c. könyvét?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 13:51
 1/6 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


Remélem azért keresed, mert én ajánlottam. :D


nos, nagyon nem tudok segÍteni benne, elég olcsó jobb ha megveszed, de a könyv alapján késÍtettem egy excel táblát, amivel a napi kalória, szénhidrát , fehérje és zđÍr értékeidet ki tudod számolni,! ha kell Írj

2010. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! igen, azért. azóta kihoztam könyvtárból. köszi szépen mégegyszer!
2010. márc. 27. 21:51
 3/6 A kérdező kommentje:
elküldenéd a táblázatot? az itt megadott címemre. köszi!
2010. márc. 27. 21:52
 4/6 Krisz85 ***** válasza:

Elküldtem, jelezz ha letöltötted, a könyv alapján Írtam, Írtam bele használati útmutatót is középre, a lépéseket,

namármost ha étrendet akarsz összerakni, akkor használd a shop.builder.hu tápanyag és étrendösszeállÍtóját, csoda az az oldal már csak emiatt érdemes ingyen regisztrálni, én naponta használom, megcsinálom a kÍvánt kalóriát, fehérje szénhidrát, zsÍrt amire szükségem van az excel táblázattal, majd megtervezem a shop.builder.hu tápanyagtervező adatbázisával hogy konkrétan mit is fogok enni, adhatsz hozzá saját boltban vett ételek tápértékeit is, a spar os műzlitől a tesco-s ropiig mindent, nagyon komoly!


Egyébként futó, és kerékpárosként az volt a vicc, hogy anno nekem sem volt fogalmama a helyes táplálkozásról és diétáról, elég hÍzékony vagyok, a sok edzés fogyasztott fogyasztott, de nem voltam még úgy sem az igazi, aztán ráálltam a könyvben megadott értékekre és láss csodát bÍrtam az edzést és zsÍrt is veszÍtettem, most már tudom hogy miért, akkor nem tudtam. Sok sikert, tényleg!!

2010. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi! ismerem és kedvelem az oldalt. hozzás hasonlóan tervezem én is a dolgokat csinálni. még 1-2 kg van hátra, de szeretnék valami komolyabb edzésbe is belefogni. még lesz biztos kérdésem, remélem, nem baj, ha zaklatlak :D
2010. márc. 28. 10:05
 6/6 Krisz85 ***** válasza:
dehogy baj!
2010. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!