Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden mozgás fogyaszt?

Minden mozgás fogyaszt?

Figyelt kérdés
108,5Kg vagyok. Pár hónapos babával vagyok itthon. Eddig nagyon keveset mozogtam, szinte csam annyit amit kötelező volt+faltam is rendesen. Eldöntöttem, hogy életmódot váltok egy hete. 112Kgról indultam. Tulajdonképp eszek mindent, csak kevesebbet. Inkább a kalóriákat számolgatom. 1300-1500Kcaltól többet nem eszek. Mozgok minden nap 30-50percet. Na igen a mozgás... az egyik talpam szerintem lúdtalpas vagy nem tudom. Nagyon fáj a bokám és a talpam, majd megyek ortopédiára. De pl a zumbától vagy aerobictól nem fáj. Ezek is jó mozgások?

2016. jan. 20. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétféle mozgás van, ami nem fogyaszt: az egyik a rágóizmok működtetése, a másik az ételt tartó kar és kéz mozdulása a száj irányában. Naponta több órát kellene sétálni, gyalogolni, de aerobic is jó, ha naponta 2-3 órát folytatod. Olyat kell enni, ami nagyon kevés kalóriát tartalmaz: pl. savanyúkáposzta, általában zöldségfélék, főtt cékla és éhség esetén a meleg tea, húsleves vagy káposztaleves.
2016. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem a talpad nem bírja a 100 kilódat... teljesen általános, egyszerűen nem ekkora igénybevételre tervezték ezeket az ízületeket


ne a kalóriát számolgasd, hanem a szénhidrátot a zsírt és a fehérjét

a kalória egy jól összeállított étrendre is kijön, fordítva meg nem biztos


amit ajánlok pluszban az a mega daily one plus és Arthro Guard

az egyik egy komplex multi a másik meg egy ízületvédő, mindkettő sportolóknak megfelelő mennyiségű hatóanyaggal


ekkora túlsúllyal nem erőltetném a futást, konditermekben szokott lenni ellipszisgép meg sok más sokkal effektívebb kardiós eszköz

és fontos a súlyzós edzés is

az izmok anabolizációja a legjobb energiaszívó

2016. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van egy honlap, ahová írkálom, hogy mit eszek. Az automatikusan számolja a kcalt és a szénhidrátot.

Igen, gondoltam, hogy a súlyt nem bírja a lábam.

2016. jan. 20. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden mozgás jó, már ha nem terheled vele a tested, nyilván kímélőbb mozgásokat végezz most még.

Egy kicsit keveset eszel a súlyodhoz képest, de ha bírod és tápanyagdús ételek, akkor nem szólok bele (meg mi közöm van hozzá, ugye). Mert ha azt eszel, mint eddig, csak kevesebbet, az bizonyára nem jó, keveseknek van alapból remek étrendje, csak túl nagy mennyiséggel.

2016. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!