Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm 58 kg mennyire jó? Van...

170 cm 58 kg mennyire jó? Van aki szerint kéne még fogynom 2-3 kilót, de nekem az 55 kicsit kevésnek hangzik ehhez a magassághoz.

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább hízzál még 2-3 kilót.
2016. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én 170 cm vagyok és 54 kg. Nem mondhatnám, túl sovány vagyok.

Valószínűleg ha 4 kilóval több lennék, az sem zavarna igazán.

Te valószínűleg nőiesebb vagy nálam, ami nem hátrány.

Tulajdonképpen ha te jól érzed magad a bőrödben, semmi szükség a változtatásra, ne halgass mások véleményére.

2016. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És az a más csak számok alapján mondott véleményt?


Lényeg a lényeg, eloszlás, izomarány és egyéni gusztus alapján lehet erről nyilatkozni.

2016. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezt csak akkor lehet megmondani, ha látunk rólad egy képet, és persze hogy hogyan oszlik el rajtad. Egyik barátnőm 160 centi, 58 kiló és egyáltalán nem látszik rajta, mert jól oszlik el rajta. :D Szóval ne aggódj.
2016. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én mondjuk 158/ 45 vagyok, de ezt így nem lehet megmondani, mert az a lényeg valóban, hogy mindez izom, zsír, vagy vastag a csontozatod stb...
2016. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod, már így is eléggé vékony vagy, ne akarj betegesen sovány lenni.

Egyébként a súlyoddal mindig piszkálni fognak, sose tudsz megfelelni mindenkinek.

Én normál testalkatú vagyok. Van aki szerint sovány vagyok és hízzak 10 kilót. Van aki szerint fogynom kéne 10-et. És én közben ugyanolyan vagyok. Szóval ne foglalkozz másokkal. Sajnos én erre már későn jöttem rá, 30 éves korom után. Addig nagyon bántott mások véleménye. Pedig nem kellett volna foglalkoznom vele.

2016. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. jan. 25. 09:31
 8/8 A kérdező kommentje:

Aki képet kért(bocs,nem találtam jobbat)kb 3-as és 4-es közt van a hasam kinézete,de közelebb van a 4-eshez szerintem

[link]

2016. jan. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!