Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már ezt a fajta...

Próbáltátok már ezt a fajta diétát? A link és a többi lent------>

Figyelt kérdés

[link]


Valaki próbálta már?

És ha igen akkor mennyit fogyott vele?

Tapasztalatok?

:)


A válaszokat előre is kössz mindenkinek. :)


2010. márc. 28. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most csinálom. Nem megterhelő, nem vagyok éhes, de napi fél kg lazán leugrál rólam :) (pedig nincs is annyi feleslegem, csak 4-5 kg)
2010. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mem probáltam, de lebeszélnélek róla. Tudom hogy nehezebb, de inkább egészségesen étkezz, és csökkents az adagokat. NA meg a sok mozgs uyge, és tuti meglesz a fogyás, amit viszont nem hizol vissza. Bár nem tudom neked ez mennyire számíthat ha iylen diétába fognál. :) sok sikert
2010. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

napi fél kg az tök jó :)


Én husvét után szeretném elkezdeni, mert nem birnám ki hogy nem egyek azokbol a sok finomságokbol, sonka, tojás sütemény ... stb...:D:D:D

2010. márc. 28. 12:39
 4/8 anonim válasza:
jól hangzik, húsvét után én is kipróbálom :)
2010. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már ott elbukta a dolog, hogy a reggeli 1 kávé semmi más. Ennek kénelenni a 2. legbőségesebb étkezésnek. A kávé üres gyomorra való hatásáról meg senki se beszél. Enyhén szólva marja a beleket. stb. Nézz utána.

Inkább számold a kalóriákat.

reggel 700 kal

ebéd 800 kal

vacsi 500 kal

És mozogj !

2010. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Én nem kávéztam, helyette teát ittam vagy 100%-os gyümölcslevet. Néhány helyen csaltam, mert pl a csirkén kívül semmilyen húst nem eszem meg. Egyáltalán nem megterhelő és egészséges is, jobban is érzem tőle magam.

Anyuval egyszerre csinálom és neki is nagyon bejött ez a diéta (ő már régebben is csinálta)

Én pont húsvétra végzek vele :)

2010. márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kávézni nem kávézom,helyette zöld teát iszom:)

És igen mozgok napi 40 perc biciklizés,30 perc futás, és 20 perc felülés,guggolás.:)

2010. márc. 28. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogy fogytam vele. Egy hétig csináltam, szigorúan betartva mindent, és 54,5kg-ról 50-re fogytam vele.


De: szédültem, semmi energiám nem volt, és olyan ingerült voltam, hogy mindenkivel üvöltöztem. Ja, és két hét alatt visszajött az egész (pedig nem zabáltam utána sem, cukrot, lisztet, zsíros ételeket és egyéb hízlaló cuccokat pedig egyáltalán nem eszem)


Próbáld ki, de így utólag igazat adopk azoknak, akik azt mondják, hogy inkább lassan fogynak de azt az egy kilót ne lássák viszont soha többet.

2010. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!