Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm magas fiúnak 63kg...

178 cm magas fiúnak 63kg vékonynak számít vagy normálisnak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.


És nem akarom hogy vékony testalkatom legyen.


2016. jan. 28. 12:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kicsit kevésnek tűnik a súlyod a magasságodhoz de így kép nélkül nagyon nehéz megmondani. Kezdj el kondiba járni és szedj fel egy kis izmot:D .
2016. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Dehogy kezdek el kondizni, úgyse menne.


Fekvőzöm 1 éve, de meg sem látszik.

2016. jan. 28. 13:23
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert nem fekvőzni kell, hanem rendesen edzeni :) Persze tömegnövelő étrenddel.


Vékonynak tűnik, persze gyenge izomzattal zsírfelesleg is simán lehet benne. Izom nyilván nem árt, ha ez neked így nem tetszik.

2016. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az edzés mindenkinek bejön, max. extrém ektóknak sokat kell enniük hozzá. Terhelést kap az izom és megfelelő minőségű és mennyiségű ételt a test: törvényszerűen izmot épít, nem tudod elkerülni.
2016. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy 63 kg-os fiú számomra csak karácsonyfadísz lehet.

Szerintem ez nagyon vékony testalkatra utal, lelki szemeim előtt látva: pálcika lábak, pálcika karokkal.

2016. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés.
2016. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5: Nekem nem :) Nagyon csinos tud lenni egy 63 kilós, ilyen magas srác, csak éppen izmosnak nem nevezhető. Sokféle ízlés van, nincs ezzel semmi baj.

Így is ráfér egy picit látványosabb bicepsz, mint az enyém, de erről majd teszünk, még kezdő vagyok, viszonylag gyorsan tudok fejlődni :D Merthogy kedvelem az izmokat, de attól még egy karcsú testet is szépnek találok.

2016. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én 178 körül vagyok szint úgy ,de csak 58kg és én nem tudok hízni.... Lehet ,hogy betegség vagy csak keveset eszek .és ez mellé szoktam edzeni is ,de sok értelme nincs ,mert súly az nem jön. :D De azért élvezem a dolgot ,szóval élvezetből edz szerintem.
2016. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jaj, hadjátok már azt a kondit.

Így se, úgy se fogok menni.

Ha a húzodzkodás és a fekvő nem segített semmit akkor a kondi sem fog.


A lányoknak úgy is csak az izmosak jönnek be akkor mi a francért szenvedjek.

2016. jan. 28. 15:03
 10/15 anonim válasza:
vékony vagy ,ember!
2016. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!