Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok otthon ebben a...

Nem vagyok otthon ebben a témában, ezért kérem a segítségeteket. Ez jó lesz így? Vagy változtassak rajta v. mit?

Figyelt kérdés

Először is:160cm és 58kg vagyok.Ez így nem tűnik annyira soknak,de valójában nagyon meglátszik rajtam.

Én már ezt nem bírom így tovább,ezért most már nem,de húsvét után szeretnék fogyni.Persze má húsvétkor is ügyelek arra,hogy ne fehér kenyeret egyek,inkább zöldségeket és sonkát,és kevés sütit.

Jövőhéttől meg akarom változtatni az életemet.Nem akarok kilókról beszélni.Nem az zavar,hogy 58kg vagyok,hanem,hogy mennyire hájas a combon,főleg a hasam,rendesen van úszógumim.

Tehát jövőhéttől ezeket kerülöm:

-pékáru,

-tésztaféleség,

-édességek,chipsek,

-üdítők,

-zsírosabb húsok.

Helyettük ezeket eszem:

-zöldségek,

-gyümölcsök,

-puffasztott rizs/búza,

-szárnyas hús.

Naponta 5x kevesebbet eszek és rendszeresen mozgok.

Arra gondoltam,hogy hetente 4x elmennék biciklizni 1órát,és otthon tornáznék még plusszba.A van öt perced-et csinálnám.Szeretném magam nyárra jobb formába hozni.

Ez így jó lesz?Eredményes lesz,ha betartom?

Szerintetek 2-2,5hónap alatt mennyit fogyhatok,ha ezt betartom?


Kérlek ne írjatok olyat,ami nem ide illik (terhes vagy stb.).

15/L


2010. márc. 30. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze,h jó lesz.

2,5 hónaó alatt aká 6-7-8 kg is lemehet!

Sok sikert!!! Puszi

2010. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*hónap alatt akár bocsi:)
2010. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

hűűű,akkor ezt tényleg folyamatosan betartom.Persze,akkor sok fogkrémre lesz szükségem:D

Még egy kérdés:

Anyukám majdnem minden hétvégén süt valamit,az nagy baj,ha 1-2 szeletet eszek,tényleg csak annyit,nem többet?

2010. márc. 30. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok :D

Nem baj, de sztem azokon a napokon amikor több kalóriát viszel be,mozogj többet!

Legalábbis én ezt csinálom:) S már 1 éve nem jöttek vissza a leadott kilók!

SOK SIKERT ÉS KITARTÁST!

2010. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha sikerül betartanod, akkor mindenbizonnyal számíthatsz jó eredményre.
2010. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!