Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sose lesznek vékony lábaim?

Sose lesznek vékony lábaim?

Figyelt kérdés

Alapból vastag,erős csontozatú vagyok,plusz van némi izom is a lábaimon,d inkább hájasnak mondanám,és iszonyú vastag...:S nagyon utálom őket,legszivesebben tőben levágnám,és másikat "kérnék".1 hete kb. elkezdtem tornázni Rubint réka Add önmagad!-ra,nem mindennap csináltam,összesen kb.4szer,és kevesebbet is eszem már,de semmi változást nem látok,a mérlegen se,és a tükörben sem,sőt mintha vastagabb lenne most,ugye a torna miatt izmosodott.De én nem akarok izmos lábakat,és vékonyat akarok!:(Sose lesz már szép vékony,formás lábam?Mit javasoltok,folytassam a R.R. tornát,vagy inkább fussak?

16/L


2010. márc. 30. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy egy hete kezdted el... Mit vársz ennyi idő alatt? Egyébként én is hasonló gonddal küzdök, mint te. Csináld legalább egy hónapig, de tényleg tisztességesen és akkor alkoss véleményt, hogy megérte e.


Ha elkezdesz tornázni eleinte be lesznek durranva az izmaid.


Mint mondtam, én is hasonló gondokkal küzdök, én ezzel próbálom formásítani, véknyítani a lábam:


[link]


plusz holnap az ugrálókötelet is előbányászom napi (eleinte) 100-200 ugrabugrálás kedvéért. A pénteki pihenő napon pedig Rubint Rékázok én is. : D Plusz mindenhova bicajjal járok. : D


Sok sikert! Kezdjük együtt. : D

2010. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 hét alatt nem is fogsz változást tapasztalni. Ha heti 4-5 akalommal sportolsz, akkor 1-2 hónap kell, mire látni fogod a változást. Én inkább heti 2-3-szor kardióznék (erőteljes gyaloglás, elipszis, taposógép), és 1-2-szer Rékáznék. A diétát mindenképp tartsd, anélkül nem tudsz fogyni. Délelőtt egyél szénhidrátot, délután pedig husit, zöldségeket. Én így fogytam 10 kilót. A combomról is :)
2010. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem futás+R.R. a tuti hatásért..:] mondjuk váltogatva..
2010. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
czanik balázsnak van egy hardcore aerobic nevezetű dvd-je, a vádlizós rész nagyon keményXD azt minden nap megcsinálod, olyan vádlid lesz...
2010. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vékony lábad nem lesz... Ugyanilyen lábam van nekemis, énis szintén tőböl(sőt, csípőböl) amputálnám, mert gyülölöm... Igazábol csak vastagabb lesz az izomnak köszönhetően. :/ Ebbe bele kell törődni :(
2010. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Sosem lesznek gazella lábaid, de vékonyítani igenis lehet!
2010. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!