Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vizet elraktározta a szervez...

A vizet elraktározta a szervezetem, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
Eddig csak napi kb fél litert ittam most pár napja napi 2,5litert iszok.Lehet hogy elraktározza a szervezetem valamennyit?Mert azota sokkal de nehezebbnek érzem magam meg a mérleg is ezt mutatja...Meddig lesz ez így?
2016. febr. 22. 12:09
 1/3 Krisz85 ***** válasza:

szia, a veséd érdekében jól tetted hogy felvitted a víz fogyasztását, nyáron ez még mehet feljebb én naponta 6 -10 litert iszok évszaktól függően.


csökkentsd a sós ételek fogyasztását és a sós kaját, akkor valamelyest kevesebb vízet fogsz visszatartani

2016. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb a vizet hibáztatni, mint az étel bevitelt. A sós és hozzáadott fűszereket tartalmazó élelmiszerek mindaddig megkötik a vizet, ameddig ki nem ürülnek a szervezetből. Ezért valószinűsíthető, hogy sok sót és hasonlót eszel meg. Különösen vigyázni kell a konzerv-féleségekkel. Fogyókúránál nem véletlenül emelik ki a fűszerezést. Ugyanis a fűszeres ételek hozzájárulnak ugyan a jóllakottság érzéséhez, ám megkötik a vizet, ezért nagyon csínján kell velük bánni.
2016. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nagyon nagyon sóssan ettem,képes voltam egy kiskanál sót úgy magában megenni de ezt a rossz szokásomat már rég leraktam még amikor terhes voltam.Most szülés után 3 hónappal vagyok és egészségesen táplálkozom és napi szinten sportolok szóval nem eszek össze-vissza mindent.Van még rajtam pár kiló amit leszeretnék adni és ezért is változtattam az életvitelemen.
2016. febr. 22. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!