Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Február 1. óta ennyit fogytam...

Február 1. óta ennyit fogytam saját étrenddel és mozgással, szerintetek ez jó? Nyárig ha tartom ezt a "diétát" akkor elérhetek vele szemmel látható változást?

Figyelt kérdés

Szóval elegem lett abból, hogy kiskorom óta én voltam a kövér lány az oviban, alsóban, általánosban, középsuliban, a társaságokban stb. Összeállítottam magamnak egy étrendet amivel nem éhezek soha és még élvezhető is, illetve minden hétköznap 30 percet szobabiciklizek és hétvégén eljárok walkenergie órákra. Ja és persze sétálok, sokat. Íme febr 1-től heti méréssel:

02.01 : 108,3

02.17 : 105,3

02.14 : 104,6

02.21 : 102,9

A cél, hogy március közepéig 100 kiló alá menjek. :) Illetve nyilván nyárig a -15 kg, de ez csak körülbelüli érték, szép alakot szeretnék decemberig. :)


2016. febr. 24. 12:03
 1/2 anonim válasza:
54%
Ügyes vagy, csak így tovább! 😃👍
2016. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

1) Messze még az 50!*

2) Oviban? Akkor már éppen ideje volt...



*Ha így haladsz szeptember 26-ára meg lesz az 50, decemberre pedig a 30:D

2016. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!