Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az istenért nem tudok hízni?

Mi az istenért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 18 éves vagyok, 168 centi, 45/46 kiló között ingázok. Mindig is vékony gyerek voltam, szüleim fiatal korukban szintúgy. Örökölt cukorbetegségem van. Talán ezeket jó tisztázni.

Egy nap átlagosan annyit eszek szerintem, mint egy átlag ember. Reggelizek, ebédelek bőségesen, és délután van hogy rengeteget nasizok, majd vacsorázok. Sosem marad ki semmi. Viszont egyszerűen egy kiló se megy se le, se fel. Egy időben sportoltam is, de akkor se változott semmi. (Bár nem volt túl intenzív testmozgás, kapus voltam egy csapatban, de attól még edzés volt.) Nincs ronda alkatom, viszont szeretnék legalább 4-5 kilót felszedni, és kicsit egészségesebben kinézni.


Valaki tudna tanácsot adni, mit csináljak másképp? Mit szedjek, mit egyek, stb? Elég reménytelen a helyzet, de hátha.



2016. febr. 24. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Sarga kapszula es beszelnek egy orvossal is a cukor miatt
2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok diabétesz vizsgálatra, állandó orvosom van :)
2016. febr. 24. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Mégis mennyit eszel egy nap?

Van, akinek jóval többet kell, mint másnak, ez van.

Én azért megpróbálnék edzeni, eleve jó az egészségnek, erőnek, közérzetnek, ésatöbbi, s én kinézem egy szuper ektomorf testből, hogy nem hajlandó zsírt felszedni, de terhelés esetén izmot kell építenie. Már ha eleget eszik a delikvens, sajna ilyenkor tovább nő az energiaszükséglet, illetve ez nem feltétlenül sajna, de aki eleve nem tud hízni, az valószínűleg nem könnyen eszik eleget. Jó esetben éhes lesz az edzéstől, de erre nem számítanék (főleg mert rám ellentétes hatást gyakorol).

2016. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!