Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt, hány kilótól...

Mennyi idő alatt, hány kilótól szabadultatok meg? (saját LENT)

Figyelt kérdés

Én 2hónap alatt kb. 4-5 kg-ot fogytam.Ez 26 cm karcsúsodást jelent nálam. (nem híztam vissza egy kilót sem)



írjatok kort,magasságot,nemet.


2010. ápr. 1. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most akarok neki fogni. Hány kg voltál ?
2010. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
58kg-sokat olvasgattam interneten, míg rákellett jönnöm, hogy csak a táplálkozáson kell változtatni oly módon hogy, este 6 után nemeszek. Kenyér tésztafélék mellőzése fontos. Kellett egy kis idő míg beindult. De sikerült :)
2010. ápr. 1. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:

58??? Jaj istenem én 68 vagyok:)) És sokat segitett az h 6 után nem ettél??? Vagy komoly tornázások voltak?

-első-

2010. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kenyér, a tészta, az olajos dolgok mellőzése tényleg fontos, az viszont szerintem már tök mindegy hogy mikor eszel, csak nem kell sokat enni, pl az utolsó falatot nyugodtan ott lehet hagyni a tányéron.


Ez a lényege a dolognak, és 1 év alatt így teljesen normális alakot tud ölteni az ember, anélkül hogy mozogna :)

2010. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8 hónap alatt 28 kiló. 118-ról 90-re.

Akkor kövér voltam, mint egy disznó, most meg kockás a hasam :)

Simán áttértem fehér húsokra, párolt zöldségekre, grammra pontosan lemérek és kiszámolok mindent. Napi 6 étkezés, Heti 5 súlyzós és 5 aerob edzés.


F/28

2010. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
eleinte tornáztam. mostanában ritkán, igazából nem is a 6 után nem evés a lényeg. hanem hogy vacsorára akkor mit eszel. én általában sajtot vagy virslit esetleg salátát eszek. Illetve a napi többszöri étkezés elengedhetetlen :)
2010. ápr. 1. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt fogytam 12kilót

26/l

2010. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csupán életmódváltással és sporttal kb fél év alatt leadtam tarósan 4-5 kilót, azóta sem jött vissza. De nem engedtem el magam, most még jobban odafigyelek, még több sport és lassan elérem a célomat. Soha nem eszem teli magam, mindig egy keveset. De enni kell!
2010. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!