Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy kicsit meghíztam.168 cm...

Egy kicsit meghíztam.168 cm vagyok és 60 kg. Hogyan fogyjak le? Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 16:24
 1/7 anonim válasza:

Pontosan ezek a méretim nekem is. Én most a napi háromszori étkezést próbálom ki éppen, és este 6 után nem eszek. Vagyis nem mindig. Emellett meg tornázok. Már kicsit laposabb a hasam attól, hogy nem zabálok annyit. De ha valaki tud valami jobbat...

Sok sikert!

2010. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2010. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is ennyi most a súlyom, én örülök neki, hogy 5 kg felszedtem, már deszka voltam.
2010. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fuss heei 4x 40 percet. Hidd el, fogsz fogyni. Igaz, nem egy hét után, de idővel nagyon szép alaod lesz tőle. Nekem egy hónap után látszott meg.
2010. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem tudom mikor fussak reggel vagy este?Meg időm sincs sok
2010. ápr. 1. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes a testsúly-testméret arányod. Ne csinálj ennél többet, mint ahogy most élsz. És ne izgasd magad e miatt.
2010. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy jól hangzik de nem néz ki jól. Egyébként páran jó válaszokat írtatok de a legtöbben mellébeszélnek. (Akinek nem inge ne vegye magára). Megköszönném ha a kérdésre válaszolnál.
2010. ápr. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!