Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövér ember mért szálka...

A kövér ember mért szálka mindenki szemében?

Figyelt kérdés

Ma összefutottam egy volt osztálytársammal, az volt az első észrevétele, hogy mennyire meghíztam. Megjegyzem, maximum öt kilót híztam a középiskola óta. Úgy éreztem magam, mintha lekevert volna egy maflást. Annyira elszomorít, hogy az emberek csak a rosszat veszik észre a másikban, azt is mondhatta volna, hogy milyen jó, nem viselek már fogszabályozót vagy bármi egyéb, nem, ő a képembe mondta, hogy dagadt vagyok.

Akkor olvasom a sok kommentet a felnőtt párkapcsolatok kategóriában, hogy bárki jöhet, csak kövér nőt ne, mert a kövérek ilyenek meg olyanok.


Mégis mi ez a sok ellenszenv a kövérekkel szemben?


2016. márc. 2. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom en nem vagyok veluk ellenszenves aki keri annak altalaba segitek mert egy bizonyos szint felett mar nem egeszseges

Nekem pl a doki azt mondta van meg 10 evem ha nem valtoztatok 17 evesen

Meg ha nokrol van szo akkor inkabb kover legyen mint gebe

2016. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, egyszer én is így jártam. Érettségi után 8 évvel találkoztam egyik volt osztálytársammal. Azt mondta, hogy: - Úristen, öregedtél vagy 20 évet. (Nem vagyok beképzeld, de annyinak nézek ki, ahány éves vagyok.)
2016. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolati dolog nem arról szól, hogy az emberek előítéletesek a kövérekkel szemben, hanem szimplán nem vonzóak sok ember számára (pl számomra sem). Azokkal, akik egyből ilyen megjegyzéseket tesznek ne foglalkozz, vannak csak szimplán bunkó emberek. 5 kg plusztól még amúgysem lesz kövér az ember.
2016. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat az attol fugg hogy elotte milyen volt de van akinek bejon az ha kover a partner en nem vagyok meg talan duci se de attol meg tetszik
2016. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ez egy ilyen elkorcsuló társadalom,ahol sok embernek csak az számít, hogy hány kg vagy, hogy nézel ki, mennyi pénzed van és így tovább..:/
2016. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy szálka mindenki szemében. Nekem pl. eszembe se jutna beszólni, főleg nem 10-20 kg miatt, hazánkban bőven vannak ennél jóval nagyobb felesleggel rendelkező emberek... Egy szint után már engem is zavar s a partneremen főleg, ez ízlés dolga. De csak mert felszed pár kilót, mind hasra, még nem szólok be, csak megjegyzem, ami nem sérti, mert ő is látja, azonkívül én több felesleggel rendelkezem s voltam még sokkal kövérebb is (egy szava nem volt rá), ahogy ő is, amikor még nem ismertem. De ha vékonyak lennénk, akkor sem lennénk intoleránsak.


5 kiló miatt dagadtozni... Nos, én sajnálnám, hogy ilyen zavar van a fejében, másrészt ennyire béna szociálisan is s nem foglalkoznék vele. Nyilván nem vagy dagadt 5 kiló miatt, csak akkor, ha eleve az voltál, de ez egy erős szó, ehhez nekem kell vagy +50 kg... Nem vagyok mai ifjonc, aki pálcikákat tart vonzónak, az tény.

2016. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy egyik munkatársamon minimum 40 kiló plusz van (nő) és nagyon sajnálom, mert pajzsmirigy beteg és hormonproblémái vannak vese elégtelenséggel megdobva. Látom minden nap, tőle egészségesebben senki nem étkezik, de mégis szegény a betegségei miatt túlsúlyos. Ezért sem szabad elsőre ítélni.
2016. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!