Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 5 napig nem eszek semmit,...

Ha 5 napig nem eszek semmit, akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
nem ennék semmit, csak vizet innék.

2016. márc. 4. 14:42
1 2
 1/17 anonim válasza:

fogynál,az biztos

de ez nem egy egészséges módja a fogyásnak.Koplalás során a szervezeted raktározó funkcióra kapcsol,majd miugán elérted a célt,fogytál és ujra normálisan kezdesz táplálkozni akkor mindent elraktároz a szervezeted zsír raktár formájában (ez az ún. jojó effektus)

2016. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgyse bírnád ki, hogy ne egyél 5 napig
2016. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De kibárnám és ki is fogom bírni. Holnaptól nem fogok enni 5 napig vagy esetleg több ideig. Esetleg mennyit fogyhatok?
2016. márc. 4. 14:59
 4/17 anonim válasza:
42%
Figyelj... Én volt hogy két napig nem ettem utàna heekig folyamatosan zabàlhatnékom volt. Szóval több kàrt csinàltam vele mint hasznot. Szerintem a legjobb ha csak gyümölcsöt és zöldéget eszel max több ideig.
2016. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Persze a legjobb ha gyümölcscukrot eszik rosttal, ti ezeket a hülyeségeket hol olvassátok?
2016. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ki lehet bírni, mondjuk én csak 4,5 napig nem ettem (az első nap után éhes se voltam, ketózisban mindig jó voltam), de kb. másfél kilónál eleve nem fogyhat többet egy átlagos ember, hacsak nem mozog sokat.

Viszont 5 nap koplalásnál már jó eséllyel lelassul az anyagcsere és általában nem is érzi jól magát az ember (ez változó, én anno elvoltam, de általában 24 óránál is morc lennék), van, aki elgyöngül és szédeleg... Nem éri meg. Az anyagcserelassulás miatt nem is várható hosszabb távon extra fogyás egy normális módszerhez képest.

2016. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A zöldség-gyümölcs kicsit jobb, mint a semmi*, mert van energiabevitel és legalább a kötelező glükózellátás miatt nem bont izmot a glikogénraktárak kimerülése után (főleg a májéról van szó, az izmoké saját, azt nem adják oda semmi másnak)... De tényleg buta ötlet pont a legkevésbé fontos makrotápanyagot bevinni és az esszenciálisakat nem.

Ha már valaki koplalni akar, legalább fehérjét egyen.


*A totális böjtnek azért lehet haszna, az emésztés békében nyugszik napokig, egyes betegségeknél ez direkt jó, normál esetben az egészségügyi s spirituális böjtök népszerűek itt-ott, de bevallom, azokhoz semmit nem értek, én a napi rendszeres evés híve vagyok.

5 nap böjttől kutya baja se lesz egy egészséges embernek, de hogy fogyás miatt csinálni nincs sok értelme, az is valószínű (van, aki fogyás beindítására használják, makacs esetekben még segíthet is, de 5 nap akkor sem kell).


5 napon túl erősen rossz ötletnek találom az ilyesmit, legalábbis ész nélkül, jó orvossal konzultálás nélkül meg efféle.

2016. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer volt, hogy 6 nap alatt összesen 1x ettem, mikor korházba voltam és egyáltalán nem kívántam a kaját. De ki az a marha aki ezt szándékosan csinálja?
2016. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Esetleg elfogyhat az eszed ja nem az mar nincs ugyis vissza hizod ez a legalapabb dietas konyvekbe is benne van
2016. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7es, ha nem eszel fehérjét, akkor izmot fogsz bontani, ezt nem tudod szénhidráttal megakadályozni.
2016. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!