Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyon el...

Mit tegyek? Már nagyon el vagyok keseredve (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok 170 cm és 57 kg tudom nem hangzik soknak,de higyjétek el van it formálni az alakomon főleg a sombjaimon:(Már el is kezdtem formálni az alakom,egy héten 5-ször futok 4 km ert,és 2-szer járok táncolni.El is kezdtem normálisan enni,reggeli(sajnos hétköznap ki marad)ebéd 4 körül,vacsora( ii szokott maradni).Viszont van egy nagy problémám nem bírok lemondani a kenyérről:S Nem a fehérről hanem a rozsról:( Eggyik nap semennyit sem eszek belőle,a másik nap pedig hát elég sokat...Hogyan tudnám ezt le kűzdeni?Nem tudok mértkéet tartani a kenyérben,minden msban pedig igen.Egyáltalán nem eszek semmilyen nasit,sem édességet...


Bunkó válaszokkal kíméljetek légyszíves!


2010. ápr. 2. 11:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért csak siettem:S
2010. ápr. 2. 11:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem eszel normálisan, mert a reggelit 7 napból 5-ször kihagyod, és 4-kor jutsz ebédhez. Ez egész napos koplalás, nem is értem, hogy bírod hosszú távon.

Mi akadályoz meg abban, hogy a reggelit becsomagolva magaddal vidd, és egyik szünetben 9-10 körül megedd? Egy szendvicset 5-10 perc alatt meg lehet enni. Vagy egyik szünetben az egyik felét, másik szünetben a maradékot.

Meg a vacsorát is kihagyod? Miért? Naponta egyszer enni nagyon egészségtelen, ráadásul nem is fogyaszt, mert lelassul az anyagcseréd.


A rozskenyérről nem kell lemondanod. Nincs extrém súlyfölösleged, hogy drasztikus diétára lenne szükséged, szóval nyugodtan edd meg, de ne kétnaponként zabálj belőle, hanem mindennap vidd magaddal tízóraira (lásd első bekezdés).


Vacsorára meg egyél salátát vagy párolt zöldséget valami felvágottal vagy hússal.

2010. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mióta futsz?? Mert én is heti 5x futottam, van hogy 6x. És egy hónap után szép alakom lett tőle, pedig ettem ám én is kenyeret ( graham kenyeret). Ha rendszeresen sportols, ehetsz rozskenyeret sztem, de este ne egyél már, és pici mértéket prbálj tartani.
2010. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!