Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használtátok már ezeket a...

Használtátok már ezeket a hollywoodi "csodaszereket"?

Figyelt kérdés

Egy oldalon reklámozzák az Absolute Acai Berry, és a Procleanse termékeket. Az oldal állítása szerint még ingyenes termékmintát is küldenek. Valóban hatásosak lehetnek ezek a termékek, és lehet hinni az ott szereplő beszámolóknak?

[link]


2010. ápr. 2. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem néztem meg, de ha te hiszel ezekben, akkor hagyd az egészet. Ha meg ki is próbálod akkor semmit nem érsz el. Nem ezekben kell bízni, hanem meg kéne tanulni mitől fogsz biztonságosan, és hogy miket lehet enni.
2010. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fogysz*
2010. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komolyan vizsgáltasd ki magad ha egy szót is elhiszel ebből.
2010. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de legalább harmadszorra írod ki ezt a kérdést. és akkor sem használ, hidd el. ha nem hiszel nekünk, akkor meg vedd meg. nem bántani akarlak.
2010. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyesmiben. A párom viszont rendelt belőle termékmintát, mindkét bogyóból küldtek egy dobozzal. Pár napja szedi, ugyhogy nem tudom hatásos e, viszont azóta napi 5x megy a wc-re:D
2010. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Az Acai detox megrendelése után, ma van a 14. nap, és most próbáltak meg levenni a számlámról 15ezer Ft-ot!!!!


A számlámat letiltottam, új kártya kell, és rengeteg bosszúság...nem beszélve arról, mekkora szerencse, hogy az automatikus utalások miatt éppen nem volt a számlámon ennyi pénz!


Úgyhogy mindenkit óvatosságra intek az ilyen oldalakkal kapcsolatban! Én nagyon hülye voltam, hogy bedőltem neki, nagyon sajnálom...legközelebb inkább drogériában próbálkozom.

2010. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi mindkettő terméket megrendeltük, ami elvileg ingyenes. Aztán tegnap 2X 27 ezer ft-ot próbáltak meg levonni! Még jó, hogy a bank biztonsági szolgálata nem engedélyezte és azonnal felhívtak. Ne rendelje meg senki ezeket!
2010. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem sajnálom egyikőtöketsem, akiknek megpróbáltak pénzt leemelni a számlájáról. miért? mert én wégigolwastam és láttam, hogy mennyibe kerül. mert ott wolt. mert írták. lol...
2010. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt ott semmi ilyesmi. 200ft postaköltséget írtak, mást nem. INGYENES termékmintát lehetett rendelni,így volt írva az oldalon is, azt kértük. Akkor miért is ingyenes? De sajnálni tényleg nem kell, ugyanis nem sikerült egy fillért se leszedniük a számlánkról :)
2010. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!