Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon látható a különbség 60...

Nagyon látható a különbség 60 és 55 kg között?

Figyelt kérdés
Ha pl ugyanolyan a csontozata két lánynak és a testzsírszázalèkuk is egyenlő, akkor mennyire szembetűnő hogy az egyik 5-kg val többet nyom? Tehát mennyire észrevehető 5 kg plusz?
2016. márc. 22. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Két egyforma súlyú (és magasságú) nö közt igen nagy különbség lehet, az egyik lehet egész vékony, a másik meg kimondoggan kövér. Szóval nem az 5 kg-ot látod, hanem az alkatukat.
2016. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem veszed eszre csak ha merlegre all
2016. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk rajtam látszik, hogy 60 kg vagyok, vagy 55. Mert 55-tel egészen vékony vagyok, 60-nal meg kicsit husis. És ha 55 vagyok, jönnek a beszólások, hogy mi a bajom, miért vagyok ilyen sovány, 60-62 körül meg azért szólnak be, hogy el vagyok hízva, szóval látszik, mások is észreveszik.
2016. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Rajtam még az is meglátszik, hogy 58-ról lefogytam 56-ra.


Van, akiről viszont csak úgy ugrál fel-le 3-4 kiló, teljesen észrevehetetlenül. Emberfüggő.

2016. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó ugyanolyan vagyok, mint a hármas válaszoló, szóval szerintem általában látszik.
2016. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, látható.

Én nem tudom, most hány kiló vagyok, mert nincs mérlegem, de amikor utoljára mértem (másnál) akkor 56 kiló voltam, szerintem most is annyi körül lehetek.

És engem mindig 48-50 kilósnak tippelnek, pedig biztos, hogy több vagyok.

Ez becsapós.

Azon is múlik, hogy kezed-lábad hosszú-e, vagy rövid, azon is, hogy az arcodra hízol-e, stb...

Alkat kérdése.

2016. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Látszik. Öt kg mínusszal deszka vagyok tökéletes feszes hassal.De öt kiló plusszal szép kerek feszes mellem van,de van pici hasam-sport mellett is...
2016. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kérdező azonos testzsírszázalékot írt, nem ugyanolyan testet több fölösleggel... Viszont a testalkat valóban sokat számít, ahogy az is, hogy hogyan oszlik el a felesleg. Van, aki felszed a karcsú testére 2 kilót s az mind a hasára megy s az nem szép... Ha egyenletesen oszlana el, nem is látszana.
2016. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha a testzsírszázalék azonos, akkor izomban van a különbözet, egyiküknek az izomzata miatt nagyobb a súlya, ha jól gondolom, akkor ő a tónusosabb izomzatú. Felépítésétől függően lehet feltűnő, vagy kevésbé szerintem, ha ruhában vannak gondolom kevésbé, fürdőruhában az 5 kg pluszos lehet előnyösebb testalkattal rendelkezik, ha az 5 kg izomként plusz...
2016. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem öt kiló különbség észrevehető .

Egyébként például van egy velem egymagas barátnőm, mindig nagyon vékony-szálkás volt gyerekkorától kezdve,azt evett amit akart . 170 centisek vagyunk mindketten,én sportoló korszakomban 60 kilóval szálkásan szárazon néztem ki .Nála ez olyan 52 kilónál volt .

Tehát nagyon emberfüggő,hogy ki hány kiló ,másrészről az is számít hová hízik valaki,én pl először hasra,és onnan megy le a legnehezebben,és bizony 2-3 kiló hízás is erőteljesen meglátszik rajtam .

2016. márc. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!