Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 121 kiló voltam és fogytam 4...

121 kiló voltam és fogytam 4 nap alatt 6 kilót most vagyok 115 és a hasamból egy centi nem ment le egyszer csak le kéne neki nem? Most mit tudom én fogynák 70 kilót lennék 50 akkor se menne le egyszer elfogynák nem

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igazi fogyás ezután jön, ez a kezdeti súlycsökkenés csak abból adódik hogy nem vagy úgy bekajálva és kevesebb víz.
2016. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, abból a 6 kilóból esetleg pár dkg zsír, a többi víz, szénhidrát (glikogén), bélsár. Remélem, hogy ésszel diétázol, és nem koplalsz, vagy egyéb butaságot csinálsz. Innentől nem fog így csökkenni a súlyod, arra készülj fel. Egy idő után már heti 0,5-1 kg-nak is nagyon örülni fogsz.
2016. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem koplalok eszek renden mint egy diétás
2016. ápr. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!