Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stagnáló súlynál hétvégén...

Stagnáló súlynál hétvégén tényleg picit túlzásba lehet esni és jóval több kalóriát bevinni? Most olvastam.

Figyelt kérdés
Tehát szombat vasárnap enni ami jól esik majd hètfőtől ùjra visszaállni.
2016. ápr. 3. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Van, akinek bejön. S tuti van, akinek nem.

Nem mindegy persze, hogy mekkora az ember kalóriadeficite. Ha extrém nagy, akkor inkább csökkentse az ember, ne koplaljon s túlegyen felváltva. Ha eleve minimális, akkor megint nem sokat érhet az ilyesmi. De egyébként tényleg sokan számolna be arról, hogy ez bejött nekik. Én pedig elég furán működöm, mert az extra sok kalóriától gyorsan pazarló üzemmódba lép a testem, nem rakódik le a plusz (ez egy hónapos +1000 kcalnál is megvan, nem szoktam hízni), de a visszaejtéskor nem mindig reagál gyorsan. De ez nem olyan jelentős, csak remélem, hogy valamit megbillent, amitől újra fogyni kezdek, ha jól csinálom, a szervezetem imád stagnálni, én pedig nem tudok keveset enni.

De úgy tudom, az anyagcsere visszagyorsítása miatt csinálják inkább (nálam sosem lassul be, mert sosem eszem keveset vagy csak egyszerűen ilyen).


Az ami jól esik emberfüggő, sőt étrendfüggő. Nálam kis többlettől dupla kalóriaigényig terjed a dolog, van, aki triplázni is tud. Ez nyilván nem jó.

2016. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!