Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne úgy fogyókúrázni,...

Hogy lehetne úgy fogyókúrázni, hogy nem eszem gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Sajnos nem eszem semmiféle gyümölcsöt, zöldségből sem az összeset szeretem. Így fogyókúrázni sem tudok, csak éhezéssel, annak meg semmi értelme. A vitaminokat pedig nem tudom, hogy tudnám pótolni. Valaki, aki ért ehhez, esetleg tudna tanácsokat adni? 15/L
2016. ápr. 12. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyél sok zöldséget. Egyébként miért csak az éhezés vagy a gyümölcsevés a két lehetséges opció?
2016. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a zöldségek közül a krumplit eszem meg, az meg nem éppen fogyókúrás. Mindegy, azért köszi!
2016. ápr. 12. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell gyümölcsöt enned. Én néha szoktam, mert szeretem, de nagyon keveset, az életmódomba nemigen fér s nem is esne jól a sok. Ha nem ennék gyümölcsöt, kicsit könnyebb lenne, fogyás szempontjából is, nálam nagyon komolyan akadályozza azt.


Senki nem szereti az összes zöldséget... És? Egyed a többit.

Vitamin pedig nemcsak a zöldségben és a gyümölcsben van, ha már itt tartunk. Akkor nagy bajban lennének a növényt szinte egyáltalán nem evők, főleg a nem nagyon civilizáltak, ha vannak még olyanok.


Simán tudsz fogyókúrázni, válogathatsz is, hogy milyen módszerrel...

2016. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

CSAK a krumplit? Az nehezít, de nem feltétlenül a fogyásban zavar, hanem ugye a tápanyagbevitel mindennemŰ zöldség nélkül... fogalmam sincs, milyen, én zöldségekre építek nagyon, nem mélyedtem el a témában. Szedj vitamint s ásványi anyagokat, legalábbis olyat, ami az ételeidben nincs elég.


De amúgy nem nagy ügy megenni a zöldségeket, nem is minden ételről ordít, hogy van bennük, bár egy zöldségutáló lehet, hogy mindenből kiérzi...


Eddig sem ettél szinte semmiféle zöldséget?

2016. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó! De, a borsót, sárgarépát, babot eszem még meg. És elég szerencsétlen ez a helyzet, hogy ennyire válogatok, de pici korom óta nem eszem, mert nem esik jól, nem ízlik, nem tudom miért, undorítónak tartom. Most pedig megiszom a levét, vitaminhiányos vagyok és a bőröm sem ép (stria).
2016. ápr. 12. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
sovany hus,melle koretnek parolva az a zoldseg amit szeretsz,basmati vagy barna rizs,turo,tojas,zab,esetleg probald ki a chia magot.csinalhatsz belole pudingot valami gyumolcsel.nem artana vitamint szedned ha mashogy nem birod bevinni.es mar nem is ehezel ;)
2016. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!