Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre lefogyni?...

Hogyan tudnék végre lefogyni? Illetve tudnátok ajánlani tényleg jó bőrfeszesítő/narancsbőr elleni krémet?

Figyelt kérdés

Eddig 17 kg-ot fogytam és szedtem fel magamhoz képest sok izmot amivel nem is lenne baj de ott van felette az undorító háj réteg + narancsbőr természetesen.

Huszonéves lány vagyok jelenleg 168 cm és 56 kg.

Kalóriát számolom, próbálok viszonylag egészségesen étkezni.

Mint említettem 17 kg-ot fogytam de olyan mintha mi se történt volna... mármint látszik valamennyire, de a bőröm és ez a zsírréteg ami még így is itt van...hát vállalhatatlan főleg ilyen idősen. Cardio, invertallum és súlyzós edzéseket is csinálok kb. 4-5 x egy héten olyan 1-1,5 órát. Jó lenne lemenni 53 kgra de nem tudom mit tehetnék még ennek érdekében.Szeretnék végre strandra is menni úgy hogy ne keljen "bújkálnom" a törölközőbe / köntösbe , de borzasztóan rosszul érzem magamat ilyen kinézettel... esetleg ha valaki tud jó krémet bőrfeszesítésre vagy narancsbőrre ne tartsa magában.


Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A krémek sz@rt se érnek, felejtsd el! Az adataid alapján kizárt, hogy "vállalhatatlan" lennél. Nem tudom melyik strandra akarsz menni, de ha az nem a Miami Beach,hanem egy átlag,"csöves",magyar, akkor oda nyugodtan kimehetsz bármilyen állapotban. Ott az emberek nagy része úgy néz ki, mint a telesz@rt búvárruha. Csináld csak tovább az edzést meg kajálj jól és lesz annak eredménye. Mióta is csinálod?
2016. ápr. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

168 cm és 56 kg

Ebből akarsz fogyni?

2016. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Van egy jó kis 9 napos tisztító-méregtelenítő program, aminek az eredményeként kb 3 kg is le szokott menni.Hogy megmaradjon kell hozzá egy kis életmódváltás, illetve akár az izomtónus is javítható.Ezeket sok világsztár is használja. A bőrfeszesítésre, a narancsbőr elleni kezelésre a jó kis gyógynövény alapú tekercselő készlet segíthet. Sok sikert!
2016. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Összességében 1-2 éve csinálom, de vannak szünetek.


Igen ebből szeretnék mert nagyon sok háj van még rajtam sajnos.


Köszönöm a tippet utolsó, lehet hogy kipróbálom!

2016. ápr. 19. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha érdekelnek a részletek, tapasztalatok, akkor szívesen elküldöm emailben.Itt sajnos nem megy át.
2016. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!