Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet leadnom kb 3honap...

Sikerülhet leadnom kb 3honap alatt 20-25kg-t?

Figyelt kérdés
szeretném elérni a célomat...jo lenne ha adnátok egy kis segitséget , hogy hogyan lehetne elérni az ohajtott 25kg-t...előre is nagyon szépen köszönöm!!!egy szomoru lány....
2010. ápr. 6. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
annyit nem valószínű, de nem is lenne egészséges, ennyi idő alatt 10-12 kg a reális, ha kicsit kínzod magad talán 15.
2010. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezt 3 hónap alatt szedted fel? Gondolom nem, akkor ne is akard leadni. Én 12 kg-ot fél év alatt adtam le....
2010. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze! Ha koplalsz akkor sikerülhet!

De utána a duplája visszamegy, arra készülj!

2010. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1évvel ezelőtt sikerült leadnom 2hét alatt 7-8kg-t...mert amit megettem mindjárt le is tornáztam...igy sem sikerülhetne?:S
2010. ápr. 6. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell ezt ilyen gyorsan? Én csak ezt nem értem. Adj magadnak egy évet, bőven ráérsz. Ez nagy súlyfelesleg, tehát nem szabad gyorsan.
2010. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Minden lehetséges,de a bőröd nagy valószinűséggel nem fog eggyüttműködni veled!Csúnyán megereszkedhet.Fontold meg hogy melyik a jobb!A pluszkilók vagy a gyors fogyás hátulütője!Csak lassan és okosan a diétával!Inkább mozogj!Mindjárt itt a jóidő!:)
2010. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1200 kalória bevitel és heti 3-szor legalább fél óra-40perc egyfolytában kocogás mellett fogysz átlagosan kb. 1-2 kilót.

Tehát ha most elkezded ezt csinálni, akkor 3 hónap múlva 12kg minimum és 24 kiló maximumot le tudsz adni.

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, teljeskiőrlésű gabonát (műzli) tej., joghurt, sajt (kevés), főtt tojás, párolt hal, szárnyasok...stb.

Este 18 óra után ne egyél már.


26.L

2010. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:) a kocogás helyett szerintem minden nap elmegyek kondi terembe..mert az asztmám miatt sajnos kocogni nem tudok max 5percnél többet:(
2010. ápr. 6. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!