Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30-40 kiló, de hogyan?

30-40 kiló, de hogyan?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években eléggé ellustultam. Abbahagytam a sportot és hipp-hopp felszedtem 30-40 kiló felesleget. Mivel vizsgálaton jártam, ezért világos, hogy a tunyaság az oka, azonban megelégeltem...A témában jártas "szak"embereket kérdezném, hogy milyen módon tudnám a leghatékonyabban lefogyni ezt a felesleget?


28/f


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 8. 13:46
 1/6 anonim válasza:
79%
Türelem, kitartás, rendszeres mozgás(esetleg személyi edzővel konditeremben), sok zöldség és gyümölcs. Nekem fél év alatt sikerült 30 kilót leadnom így. Régen próbálkoztam mindenféle hülyeségekkel,de hatástalanul,mert utána csak többet híztam vissza. Sok sikert a célodhoz és bízz magadban, ne görcsölj be! :)
2010. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

ha 3 évvel kevesebb lennél,lehetnél a párom is,ő is ezzel szenved...


gondolom azért mozogni ne kelljen sokat,meg ehesd amit szeretsz...


egyél kevesebbet,igyál étkezés előtt,és ha sportolni nincs is kedved,reggel pl ha mész munkába és tömegközlekedve,szállj le 3 megálloval hamarabb,maradékot sétáld,hazafele detto,édesség helyett gyümölcs,üdítő helyett ásványviz,lift helyett lépcső,szex sem utolsó,sok kaloriát elégetsz és még a barátnő/feleség is örül...

2010. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Napi félóra zumba otthon, mellé heti 1-2 nap 1 órás kocogás vagy tánctanfolyam, vagy spinning. Szerintem jók a Norbi duci tréningek is. Evésben csak kerüld a fehérlisztet, cukrot,de ne koplalj túlzottan.

Ha ennél keményebben csinálod, csak elmegy a kedved és még hízni is fogsz.

2010. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazság szerint jelenleg sem eszek sokat, tehát az ételekkel nincsen gond...az amúgy is csak önuralom kérdése. A problémát én mindenképpen a mozgásszegény életmódban látom, ezért most az az elsődleges, hogy kitaláljam milyen mozgástípus lehet a legideálisabb. A 30 kiló ellenére sem számítok "láthatóan kövér" embernek, viszont egészségügyi szempontból mindenképpen terhes. Séta jelenleg is megvan és jó ideje kerülöm az éjszakai falatozást, alkoholt, stb...viszont a látható eredmény egyenlőre elmaradt. Felteszem a kitartással és a rendszerességgel lesznek a bajok...
2010. ápr. 8. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

A párom is hirtelen hízott meg. Lett egy jó munkahelye...cégesvacsorák szinte minden héten...illetve kevés ideje volt. Előtte soha nem volt gond a súlyával, mert minden nap lefutott 10 km-t, de ezek szépen lassan elmaradtak.

Mára visszanyerte a súlyát, igaz nem diétázott, de sokat sportolt. Nem tudom te milyen típus vagy, lehet neked nem elég a sport, hanem egy normális diétára is szükséged van. Amúgy tapasztalat, hogy a férfiak sokkal könnyebben fogynak..:)

2010. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
"jelenleg sem eszek sokat tehát az ételekkel nincsen gond" na ebben biztos vagyok ,hogy nem igaz. 30-40 kiló csak azért mert valaki nem mozog nem "ugrik" fel. lehet hogy neked nem sok az amit eszel (mármint a mennyiség), de biztos vagyok benne , hogy ami a kalóriát illeti rengeteg. tehát az étkezési szokásaidon is kell változatni. a sétálás meg nem elég. én is sétálok elég sokat, de mellette napi 40 percet edzek is. szóval kell valmi rendes intenzívebb mozgás is. már sokszor írtuk itt mi a kulcsa a fogyásnak. fehér liszt, cukor mellőzése. helyette van egy csomó alternatíva. napi 5-6 étkezés, kis adagok! szénhidrátok csökkentése ,és ha eszel akkor is főleg csak a délelőtti órákban, vacsorára már csak fehérje. chipsek, csokik, cukorkák, péksütemények felejtősek. ha nagyon nassolni akarsz valamit akkor is az egészségesebbekből válassz, és keveset. köretnek főleg csak zöldséget egyél. (rízs, krumpli, csak ritkán) sok folyadék, főleg víz. na és a rendszeres heti 4-5 alkalom intenzív mozgás. így egészségesen le tudsz fogyni.
2010. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!