Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az Atkins diétáról szóló könyvet?

Figyelt kérdés
Arra a bizonyos piros könyvre lenne szükségem.
2010. ápr. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Angolul megfelel ?
2010. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna,tudatlan vagyok:( az angollal nem boldogulok.
2010. ápr. 8. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor nem tudok segiteni neked, de ajánlom beszereztetni a könyvet


Leirhatatlanul értékes ez az Atkins, mondhat bárki bármit

Igazából már nem érdekelnek a hitetlenek, csinálja csak mindenki a répadiétát, meg a 90 naposat, nekem aztán másért nem fog fájni a fejem :-D


Az Atkins-al viszont nem számit hánykor eszel, mennyit és mennyi olajban sült a hús.


Nem itélem el azokat, akik kegyetlenségnek tartják a szénhidrátmegvonást, mert lehetséges, hogy én alkatilag olyan vagyok aki szivesebben megél fehérjéken, mint szénhidráton. Viszont nekem nincsenek is olyan gondjaim, hogy " jajj, már 7 óra akkor nem ehetek, pedig kilyukad a gyomrom " vagy " ez az ebéd/vacsora 400nál több kalória volt ? "


Szóval ezeket a gondokat mind félreteheted az Atkins-al és ez nem egy reklám akar lenni, mert én lennék az utolsó, aki becsapnálak. Tudom, hogy a piacon, az interneten, a könyvtárakban különböző fogyókúrák és diéták vannak, hogy az ember arra jut, hogy valólyában egyik sem ér semmit. Hát valóban igazuk van, de az Atkins nem egy diéta és nem egy fogyókúra ! Az Atkins egy életstilus és akik tudják azok nem látogatják a gyakori ' Fogyókúra ' szekcióját , én is elfogom kerülni hamarosan ezt az alszekciót. Minek veszekedjek mikor látom mennyire tudatlanok a magyarok többsége és miként nő a kövér gyerekek és felnőttek száma ? :-)


Viszont neked tényleg tiszta elmével és szivvel ajánlom az Atkins-t és én garantálom, hogy soha többet nem fogod kinozni magad a tested miatt és az étkezésed miatt. Ja, és nem is lesznek hisztisrohamaid egy héten 2x ,a fokozott kalóriabevitel miatt és a betartandó monoton étkezések miatt, mint a legtöbb fogyókúrázó nőnek :-)

2010. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jót amit írtál.Tulajdonképpen már 22 kilót fogytam Atkins papa módszerével 4 hónap alatt,gondoltam most már elolvasnám a könyvét is:))))Nekem nagyon tetszik ez a fogyós módszer,szerintem nagyon könnyű és hatásos.
2010. ápr. 9. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!