Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogok a fehérjeportól hízni?

Nem fogok a fehérjeportól hízni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és fogyni szeretnék.

Vettem rizsfehérjét amit csak edzés után iszok.

Hízhatok tőle?


2016. máj. 11. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A kalóriatöbblet hizlal. Ha nem tudsz elég fehérjét bevinni rendes ételből, akkor nyilván igyál fehérjeturmixot, az csak jó. Mindentől lehet hízni, a fehérjétől is, de elég kevéssé életszerű... Feleslegesen ne egyél fehérjét, annak nincs értelme, de ami kell, az kell.
2016. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem értem minek kell egyből lehurrogni. Értelmes választ irj légyszives, ha már írsz..
2016. máj. 11. 23:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem mogorvasàg. Fehèrjèt akkor èrdemes venni, amikor màr van egy jó ètrended ès azt akarod ezzel megtámogatni. Amùgy hízhatsz tőle, ha egy eleve rossz étrend mellett iszod, ès nem vagy kalória deficitben.
2016. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ,mert nem írtad a termék összetételét.

A legtöbb nő általában meglátja,hogy fehérje,vagy fogyókúrás és issza a nélkül hogy tudná mit is iszik.

Ilyen a t.diétás por pl ami 65%cukor és 35% szója fehérje,vagy a molle kur vagy mi ami tejsavó,nem tejsavó protein és kb 60% cukor.

Na aki mondjuk ilyesmiket iszogat az legfeljebb cukorbetegségre számíthat nem pedig fogyásra.

2016. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rossz, fehérjeszegény étrendnél is jó ám a fehérjepor...


A cukros vackokhoz pont nincs köze a rizsfehérjének, amennyire tudom (múltkor megtekintettem egy bioboltban, mert érdeklődő fajta vagyok, de nekem olcsóbb és jobb fehérjém van: tojás. ha vegán lennék, akkor is csak azért gondolkodnék el a növényi fehérjeporokon, mivel nekem szénhidrátszegényen kell étkeznem. de más esetben is meglehet a létjogosultsága).

2016. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit magyarozol kérdező? Te talán nem az vagy? Lehet, hogy ATV rajongó vagy...?

A lényeget értsd már meg nagyon hülye! Nem méltatlankodni kell, hanem azt mondani, hogy "bocs,igazatok van. Nem néztem utána, idióta voltam, de már rajta vagyok a témán." Vagy valami ilyesmi.

Persze van olyan embertípus,akinek hiába magyaráz az ember, nem képes befogadni az információt...

2016. máj. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat!!


De képes vagyok befogadni az információt ha nem lennél ekkora bunkó! :)

2016. máj. 12. 07:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően tök kedves ember vagyok, csak a hülyeséget nem bírom. Hogy ezen te felháborodsz, teljes mértékben lesz@rom.
2016. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ahogy elnézem, itt sem az első, sem a többi válaszoló nem hurrogott vagy piszkálódott.

Valamit nagyon félreértelmeztél, mert ezek mind segítőszándékú válaszok voltak, csak nagyon rosszul értelmezted.


ÉS! Ez a hozzászólás sem kukacoskodás részemről, szóval ne akadj ki.

2016. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdjuk azzal miert akarsz feherjeport enni? A masodik kerdes miert pont rizsfeherjet vettel?
2016. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!