Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás futással. Mennyi...

Fogyás futással. Mennyi fehérje-szénhidrátbevitelre van szükség a látható eredményhez?

Figyelt kérdés

Adataim:

19 éves vagyok, 178 cm magas, 88 kg

Heti 3-4 szeri futásra gondoltam, kb 30-40 perc / alkalom

(az nálam olyan 2000-3000 méter) Ennél többet kéne?

Sok helyen találtam neten leírást, hogy mennyi fehérje, meg stb, de szinte mindenhol mást írnak....

olyan 10 kg-t szeretnék leadni ZSÍRBÓL!

Eddig tömegnöveltem, (felső testre edzettem), és most ezt egyenlőre abbahagyom, és jönne a futás....

azt szeretném elérni, hogy ne a nehéz munkával felszedett izmomat "zabálja fel a szervezetem" hanem a zsírt.

reggelente járnék, előtte kell kajálni, vagy nem?

a napi 5x-i kajával nem lesz gond, csak mennyiben tér el a tömegnövelő kajától a "zsírégető"-étrend?


2010. ápr. 9. 11:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Esetleg L-caritine-t ha beveszek futás előtt az segíthet?

Fehérjeporok, stb kilőve, inkább normális kajákkal igyekezném pótolni az energiát.

2010. ápr. 9. 11:06
 2/2 anonim válasza:

Számold ki az alapanyagcseréd (ha írsz mailt, adok helyet ahol kitudod), abból vonj ki 500kCal-t, annyit kell bevinni naponta. Ha ebbe beleraksz 2(minimum) gramm fehérjét testsúlykilogrammonként, akkor nem izomból fogsz fogyni.


A gyúrást meg ne hagyd abba, minél több az izmod annál több kalóriát égetsz.


Az új étrend a tömegnövelő kajától fehérjében nem tér el, csak a bevitt kalóriát kell csökkenteni és kardio (futás) vagy HIIT.

2010. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!