Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A török éttermekben/gyorsétter...

A török éttermekben/gyorséttermekben kapható joghurtos padlizsánsaláta mennyire káros a fogyokúrámra nézve?

Figyelt kérdés
Imádom a padlizsánt, főleg az ilyen nagykörúti török helyek joghurtos padlizsánját. Néha szoktam enni, magában egy tányérral. Elvileg valamennyi olajat is használnak hozzá. Vélemény?

#padlizsán #joghurtos padlizsán
2016. máj. 15. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem a padlizsan es a joghurt nrm gaz, viszont nagyon sok olajat hasznalnak hozza...
2016. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfelelni, megfelelni...
2016. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne káros?

Ha csak a fogyást nézzük, kalóriadeficit kérdése. De a padlizsánsaláta egészség szempontjából is csak mérsékelten rossz, persze van, aki szerint szuper, más pedig hozzá se nyúlna. Ha a szokásosan használt olaj van benne, akkor lehetőleg én se, másfajta, szerintem megfelelő zsírral tömöm tele a padlizsános ételeimet :D Már ha belefér. Ez emberfüggő, kinek mi fér bele s főleg hogy mennyi.

Pusztán a zsiradék nem gond, energiának jó az is, sokunknak sokkal jobb, mint a szénhidrát.

2016. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress receptet, hátha magadnak is meg tudod csinálni, és akkor csak minőségi összetevőkből meg tudod csinálni, és pontosan tudni fogod, hogy miből mennyi van benne. Amúgy meg ha nem eszed rendszeresen, akkor nem fogja érdemben befolyásolni az eredményt.
2016. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!