Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld teáról tapasztalatok?

Zöld teáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Milyet isztok? (Filteres, szálas)

Tornáztok-e mellette?

Fogyás volt-e?


2016. máj. 17. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmilyet.

Igen.

Igen.

2016. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Puskaport.

Igen, igen.

Nem a tea miatt az csak plusz folyadék bevitel.

2016. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szálast, sokfélét, s nemcsak zöldet, ha már itt tartunk.

Finom, de nyilván nem fogyaszt.

Túrázom és teljes testre edzek. Hol fogyok, hol nem, de ez minden esetben az étkezésemen múlik, azon nem, hogy teát iszom vagy sem.

2016. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, elhiszem. Én is mozgom és az étkezésre is figyelek. Nem a teától vártam önmagában a csodát :)

Csak az érdekelt, hogy pluszban segített-e valakinek :)

Köszi a választ nektek!

Amúgy én is a "puskapor" félét vettem most :)

2016. máj. 17. 20:30
 5/10 ElekTamás88 ***** válasza:

Szia, én zöld teát fogyasztok, de nem kifejezetten fogyás miatt. Nekem jobban bejön az íze, mint a többinek. Erős vizelethajtó hatás, és magasabb a koffeintartalma, mint a feketeteának, vagy a kávénak.

Én 104kg voltam, jelenleg 81,1kg, de nem a zöldteának köszönhetően. :-)

2016. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:)
2016. máj. 17. 21:11
 7/10 ElekTamás88 ***** válasza:

Leírom röviden, a történetemet.

Úgy 15 évig fociztam, sérülésre sérültem. Pihentetnem kellett a lábamat, jött egy rossz munkahely is. 73kg-ról 104kg-ra gyarapodtam pikk-pakk. A lábam még rosszabb lett a túlsúly miatt. Voltam orvosnál, aki azt tanácsolta, hogy vagy fogyok, vagy műtét több mint 1 éves rehabilitációval. Így kénytelen voltam változtatni. Először úgy gondoltam, hogy nem eszek édességeket, ám másból ettem többet, +3kg. Nem volt jó. Véletlenül olvastam egy "a só hatása a testre" fórumot, majd eljutottam a méregtelenítésig. Méreg? Bennem? Az kizárt, de megpróbálom. Mi volt itthon? Hát víz az van, rengeteg. Elkezdtem a vizes kúrát. Ettem mellette a kúra közben, azonban ha kellett ha nem ittam dögivel a vizet. Úgy 3,5 liter vizet nyomtam magamba, ha szomjas voltam, ha nem. A hasam lejjebb ment, ez látványos változás. Ezt követően elkezdtem felüléseket végezni, könnyebb tornát végezni, majd hogy könnyebb lettem bírtam kb fél órás sétákat a kegyetlenül rossz lábaimmal. Egyre többet mentem, már futottam. Változtattam a táplálkozási szokásaimon is. Hetente, kéthetente talán eszek egy-egy szelet kenyeret. Ez rengeteget jelent!!! Ebéd esetében a sültkrumpli helyett friss zöldségeket(paradicsom,paprika,uborka,oliva,hagyma..stb) eszek szárnyashússal. Sok kicsi sokra megy. :-)

Ha megkívánom a csokit/sütit, vagy bármit ugyan úgy megeszem, viszont már nem hízok. :-)

A zöld tea vizelethajtó hatása miatt könnyen méregtelenít. Ha ezt iszod, és sok más folyadékot is iszol, ne feledkezz el a megfelelő ásványi sók pótlásáról gondoskodni! Ha megfelelően méregtelenítesz, akár 2-3 kgot is leadhatsz, majd beállhat a normális emésztésed. Normális emésztés normális testalkat.

Tornázz, mozogj egy kicsit. Étkezz egészségesen, egy kicsit kevesebb cukorral. Nekem 5-6 évembe és saját tapasztalatomba került, de NEKEM SIKERÜLT! ;-)

Lenne néhány kérdésem, amire ha választ kapok, lehet tudok több segítséget nyújtani. Nemed, korod, testsúly és magasság?

2016. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Inkább el sem árulnám a súlyom, mert a történeted után kicsit szégyellem is magam :( igazából vékonyka vagyok, csak szeretnék formásodni, izmosodni, amihez úgy gondolom, hogy szintén szükséges méregteleníteni picit.


A válaszod terjedelmes és figyelmes volt, jó érzés, amikor valaki végre normálisan válaszol, pláne amikor ennyire terjedelmes, hosszú, figyelmes, emberi választ ad. :)


Köszönöm! :)

2016. máj. 18. 08:35
 9/10 A kérdező kommentje:
De amúgy a comb hátsó része így is narancsbőrös, amit más is szóvá tett már, szóval annyira nem szép ez a "vékony vagyok" történet és tényleg van miért méregteleníteni és formálódni, hogy eltüntessem ezeket a hullámokat a bőrömről... :/
2016. máj. 18. 08:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Edzeni kell, ha formálódni szeretnél, nem fogyni.
2016. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!