Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikorra fog látszódni az...

Mikorra fog látszódni az eredmény?

Figyelt kérdés

Nyáron minden nap el fogok menni görkorizni kb fél vagy 1 órát,itthon lábanként 20-20 perc lábemelés, és csak úgy csinálok hasra és lábra ilyen 30 napos kihivásokat (tudom nem sokat ér,csak kipróbálom)

Emellett napi 1200 kcal-t eszem,és napi 2L vizet iszom vagy limonádét cukor nélkül.

Ezt június elsejétől kezdeném.

(Most is fogyózok csak a suli miatt nincs annyi időm a sportra.)

Köszi a válaszokat!


2016. máj. 22. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint milyen eredmény?
2016. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A formásodás és fogyás.

162 centi vagyok és 53 kg

2016. máj. 22. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy kevés testsúllyal, havi 2 max 3 kiló fogyásnál többre ne számíts. Mi a cél? Mennyire akarsz lefogyni?
2016. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
48 kg a cél
2016. máj. 22. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

48? ne hülyéskedj! szerintem az irtó vékony. 165 cm vagyok és tudom hogy 48kg-osan úgy néznék ki mint egy csontváz.


A mérleget cseréld le tükörre :) ne a kilot figyeld, mert 53 kilosan is lehet szép lapos hasad, formás lábaid stb ami sokkal többet ér mintha egy csontkollekció lennél :)

2016. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!