Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ettél ma? /Mit fogsz enni ma?

Mit ettél ma? /Mit fogsz enni ma?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Eddig: rozsos-búzás házi kenyér, párolt szalonna, újhagyma. Ebédre lesz húsleves, sűlt hús, köret, de csak a levesből fogok enni, abból viszont jó sokat. Remélem, kibírom, hogy ne vacsorázzak. Ha mégis eszem majd, akkor az ugyanaz lesz, mint a reggeli, annyi kivétellel, hogy a hagyma helyett retket fogok enni.
2010. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az finom:)

Én nem vagyok túl jól megy a hasam meg hányingerem van,és nem tudok enni:(

2010. ápr. 11. 09:20
 3/19 anonim válasza:
Én házilag készített hamburgert reggeliztem, utána narancsot ettem, ebédre velős csont leves lesz és sült hurka cukros salátával, vacsi meg szerintem pirírós tonhalas szendvicskrémmel.
2010. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Cukros saláta? Ilyenről én nem is hallottam :). Én reggelire sonkás-tojásrántottát ettem zsömlében :D az ebéd húsleves lesz és töltött káposzta jóóóóóóó sok tejföllel nyamm :p
2010. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
reggeli 2 szelet karottás wellness kenyér hozzá 2 szelet pulykasonka, és most indulok a hegyekbe tekerni... szerintem max vacsora lesz majd, ha a fáradtságól egyáltalán tudok enni!
2010. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Reggeli: graham pirítós, padlizsánkrém, csíra. (Hét közben jóval táplálóbbat szoktam: tönkölykenyér, sonka, sajt, saláta, csíra, paradicsom és paprika vagy uborka.)

Ebéd: joghurtba aprítok medvehagymát, salátát, paradicsomot, reszelt répát. Ebből eszem sokat. (Munkanapokon normálisan szoktam kajálni, különben nem tudok dolgozni, olyankor eszem húst is, ma nem kívánom.)

Vacsi: tonhalas zöldbab.

Meg fogok még enni banánt és grapefruitot, meg fagyasztott málnát.

2010. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Bundás kenyeret reggeliztem sok porcukorral, nemrég nassiztom fagyit és délben sajtos csirkemell lesz sültburgonyával vagy gyümölcsös csirkemell mazsolás rizzsel vagy kinai kaja


Estére Baklava-t fogok enni vagy valami izgiset, amit lehet TV nézés közbe eszegetni, holnap sulikezdés és nah, lekell vezetni a feszültséget XDDD

2010. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bundás kenyeret reggeliztél sok porcukorral?????? Aztaaaaaaaa ilyet sem hallottam még :D
2010. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11:11es! Milyen az a tonhalas zöldbab? Én reggeliztem 2 suelet abo-nettet sonkával és paradicsommal,tizórai 2 narancs volt. Most fogok ebédelni egy kis bablevest(rántás náélkül),utána haázi túrókrémet. A vacsim valószinü,hogy saláta lesz egy kis sült csirkemellel.
2010. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Reggeli : 3 db korpás keksz+ 3 db paradicsom és egy kis uborkából saláta + 1 kockasajt

Ebéd: Gombalaeves lesz

Vacsi: ' fél pohár joghurt

2010. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!