Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h ne hizzak el,...

Mit tegyek, h ne hizzak el, miután holnaptól leteszem a cigit?

Figyelt kérdés
Nagyon fegyelmezetten eszem. Ch csak zöldségből, nasinak max alma, eper, sok víz. Heti 5x 12 km biciklizés. Az tuti, h nem fogok nasizni ezutan sem, de ugy tudom, h a cigi elhagyása alapból hizlal.( Nem részletezem, de ez a lényeg kb.)
2016. jún. 3. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha gyümölcsöt eszel, akkor nemcsak zöldségből jön szénhidrát... Csak mondom.


Ha fegyelmezetten eszel, nem lesz gond, de az kell. Csak mert nem cigizel, nem fogsz a semmitől hízni, nyilván ahhoz többletben kell enni.

2016. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A nasi elég ritkán van. De a dohányzás kaliriaegetwssel jar, egy cigi 12 kalória. Plusz nekem lépcsőznom kell, ha ra akarok gyújtani. Ez kb 300 kcal naponta...
2016. jún. 3. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Az szokta a gondot okozni, hogy hirtelen lelassul az anyagcsere. A felgyorsítására keress valami trükköt, akupresszúra ilyesmi.
2016. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lassul be az anyagcsere, a gondot az szokta okozni, h megszokásból kell valami az ember kezébe, ezért neki állnak nassolni, csipegetni, ez okoz hízást, a többlet kalória. Ha ugyan annyit eszel, mint dohányzás közbe, semmit nem fogsz hízni.
2016. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tartok az anyagcsere lassulástol is. Főleg attól. Higy amiat hízok...
2016. jún. 3. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem cigizel, nem fogsz hízni, ez csak azok számára emntség, akik a cigi helyett esznek, vagy nem figyelnek oda és a normál evéskor többet fogyasztanak, mint elötte.


Én napi 3 dobozról szoktam le és nem híztam semmit. Szóval a cigielhagyása alapból NEM hízlal.

2016. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnyugtattal!
2016. jún. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!