Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló vagyok?...

Szerintetek hány kiló vagyok? Kell még fogynom?

Figyelt kérdés

Szültem 2,5 éve, kb 30-35kg-al lehettem tobb, mint ezen a most készített képen!

Nem tudom eldönteni, hogy kell még fogyni, vagy sem.

Én azt mondom igen, a többiek azt, hogy nem!


[link]


2016. jún. 4. 15:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És kb.170cm vagyok.
2016. jún. 4. 15:52
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Sztem nagyon jol nezel ki, nem kell mar fogynod.
2016. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy! Van egy "mániám" a "túl nagy a combom",pont az a részem a legkényesebb,mármint arra vagyok.

Mozgás kizárt, mert dolgozok, utana Bölcsi és gyerekkel vagyok...

2016. jún. 4. 16:01
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Csinos vékony alakod van, szerintem olyan 50-55 kg.
2016. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%

Elég tónustalan az egész, a mozgáshiányos életmód és egészségtelen étrend illusztrációja lehetne.


Az meg milyen kifogás, hogy azért nem fér bele, mert dolgozol? Nincs apja annak a gyereknek?


Heti 3x 1 óra...

2016. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Csinos vagy, nehogyj fogyj! A combod se vastag. A rosszindulatú károgóra meg ne hallgass, fogalma se lehet, mit eszel.
2016. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
hogy érted az hogy fogalma sem lehet? hát leközölt magáról két képet!
2016. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
Minden rendben veled. Ami miatt nem hibátlan, hogy látszik a mozgáshiány, tényleg tini szakának vagy vékony de ezt a ruha valószínűleg takarja. Ez adhat okot arra hogy külső szemlelok azt mondjak ne fogyj te pedig mégsem vagy megelégedve magaddal. De a fogyastol nem fogsz mar jobban kinézni.
2016. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Az apukája heti 5-6 napot dolgozik, reggel 8-9től, majd éjfélre ér haza. Az egyik szabadnapját pihen.

Azért elég rosszul látod. Mert 1 hete nem sportolok! Futottam és bicikliztem. Szénhidrátot sem kenyér formájában fogyasztom.

Jelenleg kizárt a sport.

2016. jún. 4. 16:39
 10/27 A kérdező kommentje:
A hasam az nem lesz másabb, ha csak a bőrt nem távolítják el. A combom előnye, nem narancsboros, nem érzem lötykösnek.
2016. jún. 4. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!