Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25 kg. feleslegtol szeretnek...

25 kg. feleslegtol szeretnek megszabadulni. Jelenleg 95 kg. vagyok, Mennyit es mit egyek hogy elinduljon a fogyas es mit igyak?

Figyelt kérdés
Mellette biciklizek.
2010. ápr. 12. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár azt is eheted amit eddig ettél ,de csökkentsd le /ha tudod / az ételadagokat az eddigi felére és simán le fogsz fogyni . Én se hittem ezt először el,de azóta leadtam 12 kilót.
2010. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez igaz, viszont egy idő után le fog állni a fogyás, és akkor még bőven lesz rajtad felesleg. Ez a felezős módszer csak azoknál működik, akik jelentősen el voltak hízva.

Kb 1 kg csirkemellet és kb 285 g rizst kellene szétosztanod napi 4 kajára. Uccsó csirke már csak zöldséggel. Reggel zabpehely, este sovány túró 120g körül. Szóval 6szor kellene enned, nagyjából kétóránként. Inni vizet igyál, 4litert legalább naponta. Bringa ok, heti 5x legalább 45 perc lassú, monoton tempóban kis fokozaton. Akkor jó, ha izzadsz és az oxigénigényed kicsit megemelkedik, de még nem lihegsz.

Ha leáll a fogyás, turbózhatod még magad napi 2 kanál lenmagolajjal. És persze csökkentsd a rizst. Ja és növeld a bringa időtartamát. Jó kis játék ez!

2010. ápr. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nő vagy pasi vagy? korod? magasságod? munka vagy suli? mennyit bringázol?
2010. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
No,165 magas,Gyesen kisgyerekkel.
2010. ápr. 20. 11:23
 5/7 A kérdező kommentje:
40 eves
2010. ápr. 20. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

nem szoptatsz már, ugye? nem írtad mennyit bringázol


először is doki, kivizsgálás, nincs-e valami gond

aztán személyi edző ill. dietetikus tanácsát kérd ki (ne neten, személyesen, nem olyan drága)

addig is számold ki a napi kalóriaszükségleted (neten találsz kalkulátort)

egyél annál kicsit kevesebbet, semmi drasztikus, 10-15 %-kal kevesebb

tedd rendszeressé a sportot

legyen változatos és egészséges az étrended (teljes kiőrlésű kenyér, zöldség, gyümölcs, saláta, sovány hús, azért a zsiradékot se iktasd ki teljesen, leveseket)

igyál sokat, ha nem bírod a vizet, igyál szörpöt (cukros is lehet, nagyon kévést teszel bele úgyis), limonádét, teát

25 kg felesleg sok, szóval ne kezdj el kocogni, ugrálni, bringázás (raksz hátra ülést a gyereknek ;)), úszás (gyerkőccel is mehetsz)

2010. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


én 43 kilótól szabadultam meg, tudom mit jelent elindulni ezen az úton, először is csak kitartást kívánok, ez az alapja az egésznek! én ennyi súlyfelesleggel is belevetettem magam az edzésbe, eleinte nagyon nehéz volt, nem bírtam a tempót, de hozzáedződtem. Ha sok idő eltelt eddig, ami alatt keveset mozogtál (itt évekre gondolok), akkor nem ajánlom az intenzív edzést, az ízületeidre káros lehet. Rendeltem kifejezetten az ízület védelmére fejlesztett étrend kiegészítőt, szelént, emellett minden edzés előtt L-carnitine-t ittam (nagyon hatásos, az izmokat jobban bemelegíti, több munkára készteti, és jól megizzadsz tőle, ami méregtelenít), és vitaminokat szedtem. Ez a másik alap, ami nélkül akármilyen keveset eszel, vagy akármennyit mozogsz, szerintem szintén nem indul el a fogyás. És a rengeteg folyadék!

Evéssel kapcsolatban annyi, hogy próbálj meg napi 1200-1500 kalóriánál többet nem fogyasztani, tapasztalataim szerint bűnözhetsz is, de azt csak délelőtt, hogy a szervezeted még fel tudja használni a nap során, ha nem is mozogsz, de legalább nagyrésze átalakul mechanikai energiává mint pl légzés, emésztés, megfelelő hőmérséklet fenntartása stb. A másik, hogy egészséges ételeket egyél. Ebédre lassan felszívódó szénhidrátok - akkor nem leszel éhes a nap folyamán, a vércukorszinted stabil marad tőle, a fehér kenyér és társai azért rosszak, mert az egekbe emelik a vércukrot, de olyan hirtelen is esik le, ami arra késztet, hogy enned kell -, reggelire ami jólesik! vacsora gyümölcs,mást ne nagyon fogyassz 4-5 óra után,fontos a sok folyadék, és egy kis csalás, ami nekem még bevált, egy szűztea kapszula minden este, és az anyagcseréd sem fogod lelassítani azzal, hogy átalakítod és redukálod az étrended.

Bármilyen kérdésed van még, szívesen segítek.

2010. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!