Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megosztanátok velem a fogyókúr...

Megosztanátok velem a fogyókúrás tapasztalataitokat? Hogyan fogytatok le? Milyen módszerrel? Mikre figyeltetek oda?

Figyelt kérdés
És tudjátok tartani a súlyotokat?

2016. jún. 14. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrázok. Tisztán kajálok,a mennyiség grammra belőve. Edzés pedig súlyzós és aerob. Ez megy életvitelszerűen. Persze néha csalok én is, de manapság már egyáltalán nem probléma diétásan is finomat enni.
2016. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A súlytartás nekem nem gond, nonstop zabálás kell sok-sok hónapig, hogy valami legyen. Ez szerencse, de fogyni, az nehéz, nem tudok keveset enni s működni.

Nos, szénhidrátcsökkentés, kis evési ablakos időszakos böjt, pár, nem előnyösnek tartott ételcsoport kizárása (glutén, laktóz, normál cukor, száraz hüvelyesek), az utolsó kilóknál a hozzáadott zsírra s olajos magvakra figyelés (ha lehet, nem használom őket), most már a tojássárgáját is csökkentem s a leglightosabb, leglaktatóbb ételeimet eszem. Plusz az éhség kikapcsolása s edzés. S nagy odafigyelés, sok tervezés.

Ez már-már elég a fogyáshoz, de az elején elég volt 80 gramm alá menni a szénhidráttal s olyan keveset enni, amennyit csak bírtam éhség nélkül. Laza volt és élvezetes.


De sokaknak jóval egyszerűbb ám.

2016. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kamasz korom körül kezdtem el hízni,pedig mindig is keveset ettem és vegetáriánus voltam (vagyok még mindig) Mindenki azzal vigasztalt,hogy törődjek bele,hiszen a nagymamám és mindkét nagynéném ilyen alkatú és mellette 2-es típusú cukorbeteg, ezen már nem lehet változtatni.

Az emberek (különösen az osztálytársaim) rosszindulatú beszólásai sem kerültek el. Eljutottam odáig,hogy már csak napi 2x ettem...azt hinné az ember,ettől fogy,de nem...rohamosan kezdtem el hízni és ez így is maradt még pár évig.

Anyám is sokat piszkált a testalkatommal,ezért még egy edzőt is fizetett,hogy fogyasszon le. Semmi eredménye nem volt. Minden alkalommal csak jól kifárasztott,így mindketten belátták:Reménytelen vagyok.

Egyébként én kiskoromban talajtornász voltam, futni mindig is gyűlöltem.

Aztán évek elteltével felfedeztem a glikémiás indexet,ami azt jelenti,hogy az adott étel hogyan emeli meg a vércukorszintet. Rájöttem,hogy baj van az anyagcserémmel,amit a cukorbetegségre való hajlamom okoz.

A rossz szénhidrátok gyorsan fel,majd hirtelen lecsapják a vércukorszintet, míg a jók lassan de tartósan emelik.

Nem mondanám azt,hogy "diétáznék",hiszen az első napokban szinte kényszerítettem magam,hogy napi 5x egyek, minden ebéd és vacsora után (napi 2x) zöld teát igyak,mellette nagyon sok vizet. Ezzel a módszerrel minden héten fél kg-al kevesebb vagyok.

Eddig 6 hónap alatt 12 kilót adtam le,így mondhatnám "sikerült megállítanom a genetikát". Tehát az embernek még akkor is van esélye lefogyni,ha hízásra hajlamos és mindenkinek olyan módszerekhez kell folyamodni,ami neki megfelelő.

2016. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura... de én attól fogyok ha kevés húst eszek. Ha bevágok egy doboz bon bon t fagyit stb... meg se látszódik. De ha húst eszem az brutàlis. Én fordítva működök
2016. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta, minden nap 1,5 óra szobabicikli+ heti 3x 1 óra konditermi edzés, 10 hónap alatt fogytam 38 kilót, 105ről 67re 170 centi mellé (fiú vagyok 22 éves), ez volt 1 éve, ma 70 kiló vagyok, de még mindig járok edzeni, szóval csak izmosodtam, 75 kiló szeretnék lenni jövő nyárra, izmosan. :D
2016. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok: Ez az étrend állítólag működik hússal és hús nélkül is (legalább is nekem működik,pedig szerintem soha nem fogom rávenni magamat a húsevésre).
2016. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!