Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan híztam, hogyan tudnék...

Gyorsan híztam, hogyan tudnék visszafogyni? Kb -8 kg

Figyelt kérdés

160 cm "magas" vagyok, és 54 kg :( az utóbbi időben valahogy nagyon sokat híztam, két éve még csak 45 kg voltam... Hatalmas a fenekem, rezeg a hasam, de a combom a legrosszabb. Összeérnek, és minden farmerem kb 3 hónap alatt lyukasra dörzsölődik, és ez baromira elkeserítő. Mindig nézem az utcán a nőket, hogy senkinek nem ér össze a combja ahogy nekem, plusz a csípőm is sokkal szélesebb az átlagnál... kb úgy nézek ki, mint akit felülről összenyomtak.

De ami a leghervasztóbb, hogy képtelen vagyok belegyötörni magam a régi farmerembe, pedig akkor sem voltam egy nádszál...

Próbáltam már mindent... volt, hogy csak egész nap almát ettem, meg citromos vizet meg hasonló gusztustalanságokat, és semmit nem ért! Mart a gyomrom meg epéset hánytam, de egy DEKÁT SE fogytam!!

Mit csináljak? Lehetséges egyáltalán valahogy lefogyni??


19/L


2010. ápr. 12. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg kevesebbet enni és tornázni legalább egy kicsit minden nap.
2010. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy és teljesen normális, hogy hirtelen híztál pár kilót. Nőként ilyenkor alakul ki a végleges alkat, ami kb 25 éves korig simán változhat. Amúgy nem vagy kövér, a súlyod ideális a magasságodhoz, ne akarj ezen változtatni, mert ha le szeretnél fogyni 45-re az az egészségedre rossz hatással lehetne. Plö menzesz elmaradás stb.


Hülyeségek össze vissza nem evése helyett inkább járj utána, hogy hogy ehetnél egészségesen, kezdj el sportolni, hogy az önbizalmad erősödjön és mindent bele csajszi! Fiatal vagy, használd ki, hogy tied a világ!

32/L (167/66 - egyáltalán nem kövér)

2010. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 162 cm vagyok és 51 kiló. Van rajtam max. 2 kiló felesleg.


Amit tisztázzunk:

160 centihez a 45 kiló kórosan sovány (tudom, én is voltam ennyi, nagyon sovány voltam)

-mitől híztál meg ennyire? Az 54 kiló még nem vészes ám sőt, még benne vagy a "normál" régióban....

-koplalással fogyni? Ajánlom a keresőt, ezer tanácsot kapsz!

-azonnal, nem lehet a rengő hájaidat eltűntetni, akár akarod akár nem.


De ha ezt betartod, egy hónap alatt 48 kilós is lehetsz, úgy hogy nem leszel platty és nem kell koplalnod!


--Egyél naponta 3-4 -szer keveset

--A kaják (zöldség, gyümi, tejtermékek, párolt hal, csirke, pulyka, szója,tojás, kevesebb rízs és burgonya legyen.

--A napi kalóriamennyiséged ne haladja meg a 1100 kalóriát!Pont ennyi legyen kb.

--Hagyd ki az összes olyan terméket, ami pékárú, cukrot tartalmaz (löttyöt se).

--Teljeskiölésű műzlit(tesco-s 1 kilósat vegyél!!) ajánlok reggelire tejjel felöntve. +egy gyümölcs.


Kenyér max. egy szelet, tészta egy maroknyit. Rís is csak ennyi. Köretként saláta, zöldség simán!

Desszertnek: egy gyümölcs, vagy egy natúr joghurt gyümölccsel.


+ ezmellett minden másnap kocogás!!! Min fél óra-40 perc!


Ez egy tudatos életmódváltás, persze ebédre egyél bármilyen főtt kaját, de a kalóriát számold!!!

Van a neten kalóriatáblázat!


Semmit nem érsz a koplalással, utána még többet hízol vissza.


Sok sikert és sportolj is, akkor a combjaid szálkásak lesznek és gyorsabban fogysz, és nem leszek platty!


L.26

2010. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggelizz 2 szenyat vagy gabonapelyhet...ebedelj amit foznek ne tul sokat de ne is keveset...aztan irany tornazni..nekem a cindy crawford workout valt be...a tornat egybol eves vagyis ebed utan csinald...aztan meg mar csak alma vagy joghurt vagy puffasztott rizs...es torna utan lehetoleg sok seta a baratokkal...jah es rengeteg viz...ez nem drasztikus megis jo:):)): nekem bevalt
2010. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!