Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyok úgy hogyha egy...

Mennyit fogyok úgy hogyha egy nap sok vizet iszok és alig eszek kb.3-5 barackot?

Figyelt kérdés

vagy más gyümölcsöt. Nem nassolok semmit. délután vagy este egy rántotthúst vagy valami kis laktató kaját persze nagyon kis mennyiséget alig egy maroknyi. Emellett viszont nem mozgok csak néha sétálok meg lépcső.

így mennyit lehet fogyni vagy egyáltalán lehet?



2016. jún. 25. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár kilót, majd összeesel az éhségtől meg azért mert semmi értékes tápanyag nem kerül a szervezetedbe. Mivel sokáig ez nem működik így az első cselekvésed, hogy bezabálsz.. Vagy annyira rosszul leszel, hogy a kórházban kötsz ki. Gratulálok egy újabb ostobasághoz.
2016. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Ez hülyeség! Étel kell! Csak nem mind1 h milyen és h mennyi...emelett sportolni se ártana...fogyáshoz a gyors tempós séta is jó...olvasd el a sárga kspszulát! Edzéshez van, de sok érdekes infó is van benne fogyással kapcsolatban.
2016. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hány kiló, hány centi? Enélkül fogyókúrás kérdésbe bele se kezdünk.
2016. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ne gondoljatok arra hogy koplalok, egyszerűen nem szeretek enni. Amennyit muszály annyit szoktam
2016. jún. 25. 22:50
 5/19 A kérdező kommentje:
kb 163centi 55 kiló körül lehetek, bocs nem tudom pontosan az adatokat nincs itthon mérleg magamnak nem tudok szerezni 12 éves vagyok
2016. jún. 25. 22:51
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak felhomályosításképpen: a napi 3-5 barack koplalás.
2016. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A választ már meg is adtad: baromian semmi okod nincs rá, hogy fogyókúrázz; egyed szépen, amit anyuci eléd tesz, és várd ki a döntéseiddel azt a pillanatot (éveket), amíg majd benő a fejed lágya.
2016. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Minek akarsz fogyózni?!! Teljesen jó a súllyod...meg még nyúlni is fogsz.


Egyél rendesen mert ezzel tönkreteszed magad. Kell a bőrödnek a hajadnak a szerveidnek a csontjaidnak a rendes tápanyag. Csirke, zöldség, rizs, hal. Ezek nem hízlalnak és tápláló

2016. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudom hogy kell de sosem vagyok éhes annyira hogy rendesen enni bírjak egyszerűen jó egy gyümölcs meg egy kis víz és jól laktam vele
2016. jún. 25. 23:27
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel növésben vagy és mindened fejlődik (többek között az agyad és nemi érés is most indul be nálad), nagyon nem szabad 1-2 plusz kiló miatt fogyóznod, pláne koplalnod. Amit leírtál, az egy tápanyagszegény étrend, azaz koplalás. Túl kevés kalória, túl kevés fehérje, túl kevés zsír. Semmit nem tudsz még a táplálkozásról, még szerencse, hogy ide fordultál a kérdéseddel, mielőtt még butaságot csináltál volna. A koplalásból fakadó tápanyaghiány sokféle betegséghez (vitaminhiány, anorexia, emésztési problémák), a fejlődés elmaradásához és hormonzavarokhoz vezet. Lehetnek tőle bőrproblémáid, kóros hajhullásod is. Ugye nem ezt akarod?

A gyümölcsök nagyon egészségesek, naponta 1-2x, normális étrend részeként. Csak gyümölcsön elélnek egyes állatok, de az embernek fehérjére (pl. hús, tojás, sajt, túró), zsiradékra (vaj, zsír stb.) és más, gyümölcsökben nem található tápanyagokra (zsírban oldódó vitaminok, nyomelemek, esszenciális zsírsavak) van szüksége, ezek nélkülözhetetlenek az egészséges élethez.

Én inkább azt javaslom, minél kevesebb édességet, rágcsálnivalót, gyorséttermi ételeket, színezékeket és tartósítószert tartalmazó "műkajákat" egyél, üdítő és gyümölcslé helyett igyál vizet, és minden nap legyen az étrendedben normális mennyiségű fehérje, egy kis zsiradék, pár gyümölcs és minél több zöldség. Így egészséges is leszel és nem fogsz elhízni. De az egészséges növéshez kell az a plusz 1-2 kiló, ami lehet rajtad.

2016. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!